Jules Clarysse NV JULES CLARYSSE NV ręcznik plażowy Papuga, 70x140 cm
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ręcznik plażowy JULES CLARYSSE NV Papuga przeznaczony dla dzieci został wykonany z bawełny, a jego aksamitna powierzchnia jest bardzo przyjemna w dotyku. Małych plażowiczów z pewnością ucieszy uroczy design z papugą. Jego wymiary to 70 × 140 cm i doskonale sprawdzi się zarówno na plaży, jak i na basenie czy w łazience.

Carbotex ręcznik dziecięcy Zajączek Bing i Flop na spacerze
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy ręcznik z motywem zajączka Binga na spacerze. Dziecięcy ręcznik frotte „Zajączek Bing i Flop na spacerze” marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik frotte Sprite Clasic Logo
43 zł

Nowość

Jasny ręcznik Frotte dla miłośników słodkich napojów z logo Sprite. Ręcznik frotte Sprite Clasic Logo marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Kela ręcznik LADESSA 100% bawełna
59 zł

Ręcznik z puszystej i miękkiej bawełny, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Dzięki użytych materiałach wysokiej jakości, ręcznik Kela jest również wysoce chłonny. Bez obaw można prać go w pralce. Ciesz się wygodą związaną z funkcjonalnością, którą oferuje szereg ręczników kąpielowych Ladessa.