Swix rękawice damskie NaosX
135 zł

85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rękawiczki damskie Swix NaosX są lekkie i elastyczne. Zostały wykonane z lycry, dzięki czemu idealnie leżą na dłoni. Wąski krój doskonale nadaje się do treningu i narciarstwa biegowego w łagodne, zimowe dni, Sprawdzą się również podczas joggingu jesienno-zimowego.


Swix rękawice Competition GWS
335 zł

225 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalne rękawice Swix Competition GWS doskonale nadają się zarówno do treningu, jak i wyścigów. Wąski krój z elastycznym kciukiem doskonale leży na dłoni. Oddychający, wiatroszczelny, elastyczny materiał Gore Windstopper® zapewnia maksymalny komfort.


Swix rękawice damskie Competition GWS
335 zł

225 zł

Damskie rękawice Swix Competition GWS doskonale nadają się zarówno do treningu, jak i wyścigów. Wąski krój z elastycznym kciukiem doskonale leży na dłoni. Oddychający, wiatroszczelny, elastyczny materiał Gore Windstopper® zapewnia maksymalny komfort.


Swix rękawice damskie Triac Light
209 zł

Swix Triac Light to rękawiczki damskie z lycry, przeznaczone do narciarstwa biegowego. Siatka Schoeller® jest strategicznie umiejscowiona, aby zapewnić miękkość i oddychalność pod klapką. Wąski krój z dopasowanym elastycznym mankietem i kciukiem optymalnie układa się na rękach.


Swix rękawice męskie Atlasx
149 zł

109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rękawice męskie Swix AtlasX to bardzo ciepłe rękawice, które idealnie pasują do uprawiania narciarstwa biegowego.


Swix rękawice męskie Naosx
109 zł

69 zł

Rękawice męskie Swix NaosX są lekkimi elastycznymi rękawicami, wykonanymi z czesanej lycry. Dzięki specjalnie ukształtowanym palcom idealnie pasują. Wąski krój doskonale nadaje się do treningów i jazdy na nartach w łagodne, zimowe dni.


Swix rękawice męskie Triac Light
299 zł

209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Swix Triac Light to męskie rękawiczki z lycry przeznaczone do narciarstwa biegowego. Siatka Schoeller® jest strategicznie umiejscowiona, aby zapewnić miękkość i oddychalność pod klapką. Wąski krój z dopasowanym elastycznym mankietem i kciukiem optymalnie układa się na rękach.


Swix rękawice narciarskie damskie Pollux
135 zł

95 zł

Swix Pollux to damskie, klasyczne rękawice narciarskie, które idealnie pasują do narciarstwa biegowego i wędrówek w niskich temperaturach. Wyposażone w izolację Primaloft, zapewnią suchość i ciepło podczas każdej aktywności.


Swix rękawice narciarskie Dynamic
175 zł

129 zł

Swix Dynamic to uniwersalne rękawice do aktywnego uprawiania narciarstwa ze stosunkowo cienkim, ale odpornym na wiatr wierzchem softshell – zmniejsza on uczucie zimna, dzięki czemu rękawiczki są cieplejsze, niż mogłoby się wydawać.


Swix rękawice narciarskie męskie Pollux
135 zł

99 zł

Swix Pollux to męskie, klasyczne rękawice narciarskie, które idealnie pasują do narciarstwa biegowego i wędrówek w niskich temperaturach. Wyposażone w izolację Primaloft, zapewnią suchość i ciepło podczas każdej aktywności.


Swix rękawice sportowe Competition
299 zł

225 zł

Rękawice Swix Competition X GWS to wynik 2 lat intensywnego rozwoju z udziałem sportowców. Funkcjonalne rękawice idealne zarówno do treningu, jak i wyścigów. Wyposażone w technologię Gore-Windstoper zapewniają wentylację i zabezpieczenie przed wiatrem.


Swix rękawice sportowe męskie Triac 3.0
189 zł

145 zł

Męskie rękawice Swix Triac to szczyt w swojej klasie. System SPPS to wyjątkowe, zaawansowane rozwiązanie wykorzystujące formowany system podparcia, który zapobiega zmęczeniu nadgarstka i optymalizuje chwyt.