Olpran XT21 Black
32 zł

Olpran XT21 to ergonomicznie ukształtowane uchwyty do kierownicy, które świetnie dostosowują się do dłoni, zapewniając maksymalny komfort jazdy. Wykonane z miękkiego żelu, wzbogaconego o antypoślizgową powierzchnię dla jeszcze lepszego bezpieczeństwa.

Olpran Uchwyty do kierownicy T5 Black - Silver
58 zł

Uchwyty do kierownicy Olpran T5 świetnie sprawdzą się podczas trudniejszych tras, szczególnie pod górę. Ergonomiczna konstrukcja wykonana z dwóch kawałków ze śrubami ze stali nierdzewnej świetnie dopasowuje się do kierownicy, zapewniając użytkownikowi stabilność i wsparcie w czasie jazdy.

Just One Uchwyty do kierownicy Grip 3.0
29 zł

Grip 3.0 to wygodne uchwyty do kierownicy marki Just One. Wykonane z wysokiej jakości, funkcjonalnych materiałów, takich jak antypoślizgowa guma, która świetnie się sprawdzi podczas deszczu, zapewniając pewne trzymanie i stabilną pozycję. Ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do dłoni, a dwuwarstwowa konstrukcja stabilnie utrzymuje się na kierownicy, co przekłada się na wydajną i bardzo komfortową jazdę.

BBB rogi rowerowe BBE-17 Lightstraight black
71 zł

Rogi rowerowe BBB BBE-17 Lightstraught zostały wykonane z lekkiego aluminium 6061 T6. Ergonomiczny kształt zapewnia świetne dopasowanie do dłoni i pewny chwyt, gwarantując komfort podczas jazdy.

BBB rogi rowerowe BBE-18 Lightcurved black
59 zł

Rogi rowerowe BBB BBE-17 Lightstraught zostały wykonane z lekkiego aluminium 6061 T6. Anatomiczny kształt zapewnia świetne dopasowanie do konturu dłoni i pewny chwyt, gwarantując komfort podczas jazdy. Rogi te charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i sztywnością.

BBB chwyty rowerowe BHG-71 ErgoFix 132mm black
75 zł 56 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

BBB BHG-71 ErgoFix 132mm to ergonomiczne chwyty rowerowe. Anatomiczny kształt umożliwia pewny i wygodny chwyt. Trzon rękojeści został wykonany z kratonu, co w połączeniu z żelowymi wkładkami gwarantuje wysoki komfort podczas jazdy.