Deveroux MY10 - fialový

Marka: Deveroux Nr katalogowy: 100014306714

Sprzedaż partnerska

Deveroux MY10 - fialový

Stylowy bransoletkanie tylko dla sportu Deveroux MY-10 jest inteligentny bransoletka który oferuje pomiar kroków, kalorii, monitoruje tętno i jakość snu . Ponadto pomiar ciśnienia krwi jest pomiarem orientacyjnym. Bransoletka ma kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 1,14 ". Pełny opis

163

163 zł

Nr katalogowy: 100014306714

Pełny opis

Opis produktu

Stylowy bransoletkanie tylko dla sportu


Deveroux MY-10 jest inteligentny bransoletka który oferuje pomiar kroków, kalorii, monitoruje tętno i jakość snu . Ponadto pomiar ciśnienia krwi jest pomiarem orientacyjnym.

Bransoletka ma kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 1,14 ". Dzięki temu nie będziesz mieć problemu z czytelnością nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Łatwa komunikacja z telefonem


Oczywiście istnieje współpraca ze smartfonem. Deveroux MY10 powiadamia cię o przychodzącym połączeniu lub wiadomości SMS, która jest wyświetlana w całości, nie tylko tekstem, ale także z różnych aplikacji, takich jak Facebook, Skype itp. Zadowalające miejsce na wiadomości SMS. Oczywiście jest już pomiar pulsu, monitorowanie snu, spalone kalorie, ale zegarek oferuje również ciśnienie krwi i nasycenie krwi.

Dobrze zorganizowana aplikacja w języku czeskim


Wszystkie zmierzone wartości są przenoszone do aplikacji mobilnej WearHealth. Do prawidłowego działania konieczne jest posiadanie na telefonie komórkowym co najmniej systemu operacyjnego Android 5.1 lub iOS 8. Wszystko jest bardzo dobrze renderowane graficznie, aplikacja WearHealth jest również w języku czeskim, więc naprawdę zna wszystkich.

Żywotność baterii: 6–8 godzin
Czas ładowania: 1,5 godziny

Kompatybilność:
Android 5.1. i później
iOS 8.0 i nowszy
Blueząb 4.2 i nowszy


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność nie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa purpirowy
Kolor tarczy czarny
Szkło plastikowe
Pomiar tętna tak
Szerokość 21.7 mm
Głębokość (mm) 11.8 mm
Wysokość 54 mm