Polar A370 biała M / L,

Marka: Polar Nr katalogowy: 100004404116

Sprzedaż partnerska

Polar A370 biała M / L,

Czy nie wyobrażasz sobie życia bez bransoletki fitness, która trzyma Cię w najlepszych danych dla twojej kondycji? Zastąp swój stary model za modelem Polar A370, który jest kontynuacją tak popularnej kolekcji A360. Pełny opis

547

765 zł Z VAT
547 zł
-28%
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100004404116

Pełny opis

Opis produktu

Czy nie wyobrażasz sobie życia bez bransoletki fitness, która trzyma Cię w najlepszych danych dla twojej kondycji? Zastąp swój stary model za modelem Polar A370, który jest kontynuacją tak popularnej kolekcji A360. Fitness bransoletka opiera się na bardzo czystym wyglądzie – cyfrowy wyświetlacz dotykowy jest solidną całością z bielą silikonowy m pasek. Ale z pewnością docenią funkcję, która ma ten ponadczasowy kawałek.

Wyczuwając tętno 7,24

Bransoletka monitoruje tętno przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jego uruchomienie jest na podstawie poziomu aktywności. Połączenie pomiaru aktywności i Tętno zapewnia bardziej kompleksowe spojrzenie na codzienne życie. Inteligentny pomiaru tętna w połączeniu z ciągłym monitoringu aktywności zapewnia harmonogram, który pokazuje najważniejsze momenty aktywności fizycznej w ciągu dnia.

monitorowanie snu

Sen jest jednym z najważniejszych części naszego życia. Kiedy iść spać z bransoletka fitness A370 nadgarstka, uzyskać opinię na długość i jakość snu, dzięki czemu można skutecznie nauczyć się lepiej spać. Ocenia swój sen, śledzić harmonogram najbliższych tygodniach i miesiącach, po prostu nauczyć się nadawać codziennie rano.

Prędkość, odległość i droga

Dzięki GPS podłączonego telefonu komórkowego, sprawdzając prędkość, czas lub odległość przebyta droga i. Dane dotyczące prędkości i odległości od ekranu Znajdziesz bransoletkę, trasa, które ukończył, można zobaczyć Zastosowanie Przepływ. Ta funkcja jest przydatna, gdy uruchomiony w przyrodzie iw przejażdżce rowerowej. Prędkości i odległości można obserwować w miejscach, które nie są objęte przez sygnał GPS (takich jak wewnątrz budynków) – Należy zauważyć, szczególnie entuzjastycznie odwiedzających centra fitness, którzy chcą, aby stale monitorować jego wydajność. Akcelerometr służy do oszacowania prędkości obrotowej. W połączeniu z czasem można zmierzyć odległość.

Informacje techniczne

Procesor
Ramię Cortex M3 1024kB Flash / 128kB RAM

Wyświetl
Pełny Color Wyświetlacz TFT 1,18 ", rozdzielczość 80 × 160 (RGB), szeroki kąt widzenia
Ekran dotykowy
Jeden przycisk sprzętowy

Pamięć do 30 dni
Szeregowa pamięć flash 8 MB
SRAM 256kB

Złącze USB Standard microUSB do ładowania i synchronizacji

Czujnik aktywności
3-kierunkowy akcelerometr

Optyczny TF
2 zielone diody LED
1 fotodioda
Analogowy front-end

Wibracje

Bateria
Akumulator LiPo, pojemność 110 mAh

BlueZąb mądry
Transfer danych do Flow
Pierwsze ustawienie za pomocą Flow
Kompatybilność z czujnikiem H7 / H10
Informacje o prędkości, dystansie i trasie z wykorzystaniem danych GPS z podłączonego telefonu komórkowego (prędkość i dystans są wyświetlane podczas treningu, dane ścieżki przepływu)
Profil TF: A370 może być używany jako TF w połączeniu z innym produktem Polar lub aplikacji Polar Beat


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Kategoria zegarków treningowe
Materiał pasa silikon
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa biały
Kolor tarczy czarny
Szkło plastikowe
Pomiar tętna tak
GPS tak