Sigma Pulsmetr iD.LIFE czerwony 24620

Marka: Sigma Nr katalogowy: 100003285093

Sprzedaż partnerska

Sigma Pulsmetr iD.LIFE czerwony 24620

Każdy, kto kiedykolwiek próbował stracić ćwiczeń waga, bardzo dobrze wie, jak ważną rolę w treningu tętno. Można spróbować ruchy, ale jeśli nie posiadają tej wartości do prawidłowej wartości, będzie pot krew bez widocznego związku. Pełny opis

313

477 zł Z VAT
313 zł
-34%
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100003285093

Pełny opis

Opis produktu

Każdy, kto kiedykolwiek próbował stracić ćwiczeń waga, bardzo dobrze wie, jak ważną rolę w treningu tętno. Można spróbować ruchy, ale jeśli nie posiadają tej wartości do prawidłowej wartości, będzie pot krew bez widocznego związku. Nie zbędne i poproś eksperta o słowo – miernik impulsów Sigma z kolekcji iD.GO.

Pomiar rytmu serca

Z tyłu zegarka znajdziesz zieloną diodę, która mierzy tętno. Kolor zielony jest kontrast do czerwonego koloru krwi, więc obejrzeć ten sposób mierzy się szybkość przepływu naczyń krwionośnych i żył na nadgarstku. To pierwszy model Sigma, który nie potrzebuje pasa na klatkę piersiową, aby wykryć bicie serca .

Ustawiając trening z różnymi tętna i obliczając maksymalne tętno, trening zawsze będzie skuteczny. Gdy osiągniesz maksymalne tętno, Twój zegarek ostrzeże cię, że powinieneś zwolnić.

Stoper i miernik aktywności

Zegarek jest również krokomierzem, który zapewnia natychmiastową informację o liczbie kroków podjętych w ciągu dnia. Docenisz także wskaźnik aktywności, który pokazuje, ile czasu spędzasz w ruchu. Wartości są zapamiętywane przez jeden miesiąc, dzięki czemu możesz zobaczyć statystyki podjętych kroków i czasu spędzonego aktywnie na zegarku. Do wyszukiwania danych nie potrzebujesz smartfona .

Na nadgarstku zegarek jest napięty na czerwono silikonowyPasek m, który jest bardzo wygodny w dotyku, odporny na uszkodzenia i hipoalergiczne właściwości odpowiednie dla najbardziej wrażliwych osób.

 

Funkcje szkoleniowe
Tętno

Średnie tętno

Zaprogramuj strefy treningowe
Strefa docelowa ze wskaźnikiem strefy

Alarm strefy

Czas w strefie docelowej

Oblicz maksymalne tętno

Godziny

Data

Średnia prędkość

Całkowita odległość

Miesięczne statystyki treningowe

Alarm wibracyjny

 

Bransoletka fitness (krokomierz )
Indywidualny dzienny cel (kroki)

Cele tymczasowe (brąz / srebro / złoto)

Liczba kroków

Kalorii

Odległość

Szybki dostęp do aktualnego tętna

Ostatní funkcje
Blokada przycisku

Wskaźnik stanu akumulatora

Wyświetl podświetlenie
Pasek silikonowy

Szkło mineralne

Pomiar tętna z nadgarstka

Zintegrowana ładowalna bateria USB
Wyświetlanie pełnotekstowe: GB-DE-FR-IT-ES-NL- CZ -PL

TAP (aktywny wyświetlacz)

Pomiar tętna z nadgarstka
Model iD.LIFE mierzy tętno z nadgarstka za pomocą czujnika optycznego. to wykorzystanie czujnika w klatce piersiowej, który jest świetny. Podczas treningu tętno jest zapisywane w sposób ciągły do ​​oceny danych treningowych. Poza szkolenia w trybie ćwiczeń opasek na rękę, można wyświetlić bieżącą tętno.
Zasada pomiaru impulsu nadgarstka jest następujący: przez czujnik optyczny PPG obserwując zmianę perfuzji tkanki. Czujnik PPG, źródło światła i element fotoelektryczny. Czujnik jest w stanie monitorować zmiany w krążeniu krwi, z których następnie oblicza wynikowy tętno.

 

Twój fitness „trener”
Wskaźnik graficzny można kontrolować obszar docelowy. Z tego graficznym wyświetlaczu oraz sposób drgań podano zwrotne gdy powyżej lub poniżej strefy docelowej.
Wskaźniki 4 strefy będą automatycznie dostosowywane do określonych danych (płeć, data urodzenia, waga). Każda strefa może być ustawiony subiektywnie według potrzeb użytkownika.


Opis funkcji szkoleniowej
Opinia
(informacja zwrotna) – jeżeli wybrana strefa docelowa, na wyświetlaczu statusu treningu pojawia Ci iD.LIFE na podstawie tętna. wyświetlany jest w zależności od aktualnego stanu obciążenia – regeneracja / cardio / fitness / moc / prędkość.

 

Docelowe strefy wysiłku – jeśli wybierzesz jeden z zaprogramowanych stref docelowych (obliczany na podstawie tętna maksymalnego):
Regeneracji (0–60% tFmax) regeneracja mięśni, poprawia metabolizm, zmniejszyć stres, relaks
Cardio (61–70% tFmax) a do ćwiczeń poprawia, przyspiesza regenerację, wspomaga metabolizm, efektywnie spalać tłuszcz
Fitness (71–80% tFmax) poprawa poziomu tlenowych prowadzi do łatwiejszego zarządzania średnich obciążeń
Wydajność (81–90% tFmax): zwiększenie maksymalnej mocy, wytrzymałość
Prędkość (ponad 90% tFmax) wysiłek, zwiększenie prędkości maksymalnej mocy

Niestandardowe: regulowana w zależności od indywidualnych preferencji

wyświetlacz TAP
Dotknięcie ekranu, aby szybko przełączać się pomiędzy wyświetlanej informacji na temat szkoleń. Szczególnie przydatne w zimie, kiedy nie ma potrzeby, aby zdjąć rękawice i komfortowo po prostu przez naciśnięcie przycisku. Tryb gwintowania biznesowe opaskę, aby włączyć podświetlenie.

Statystyki do 12 miesięcy
Na wyświetlaczu można łatwo przeglądać w dowolnym czasie i miesięcznych statystyk dotyczących praktyk i działań.
Wyświetlane są następujące wartości: liczba sesji / czas treningu / dystans / kalorie / czas w strefach docelowych /
Osiągnięte dzienne trofea (brąz / srebro / złoto).

Opis wyposażony bransoletkę biznesowe
Grafika w postaci lalki jest stale wyświetlany w dolnej części ekranu, aby poruszać się po ekranie z codziennego postępu w osiąganiu celów. Przyciski przerzutowe (lewy i prawy) przejść mierzonej bransoletki przydatności danych – wskaźnik codziennych czynności / etapy / kalorie / odległość / aktualnego tętna.
Wyświetlacz graficzny bramek osiągnąć codziennie: wyświetlając małą lalkę.
Działalność dziennych LED: Fazę przedstawiono graficznie osiągnęła poziom dziennej. Celem jest za każdy dzień jest podzielony na trzy trofea – brąz / srebrny / złoty. Codziennie celem jest ustawiony do 10.000 kroków w tworzeniu tego celu można dostosować do własnych potrzeb.
Czynności: liczba kroków na bieżący dzień.
Kalorie: Wyświetla spalonych kalorii dziennie, nie tylko podczas bieżącej ukierunkowanego treningu, a także spalone kalorie w fazie podstawowej przemiany materii.
Odległość: obliczany jest w oparciu o częstotliwość kroków i działań. W szybszym tempie oczekuje dłuższy krok.
Aktualne tętno: wyświetla aktualną tętno.

Prędkość + Dystans

iD.LIFE Prędkość zmierzono w jednostkach km / h lub min / km, a odległość. Prędkości i odległości są mierzone za pomocą wbudowanego akcelerometru 3D. Mierzona odległość jest obliczana na podstawie danych z tego czujnika ruchu.

Zintegrowana ładowalna bateria litowa USB
Akumulator można ładować z komputera za pomocą kabla microUSB lub bezpośrednio z sieci. Port USB znajduje się na dole i jest chroniony przez elastyczny silikonowy z uszczelnieniem. Akumulator ma żywotność do 18 dni.

Wyświetl podświetlenie

Podświetlenie wyświetlacza pozwala trenować w dowolnym czasie i dowolnym miejscu i mieć widok na trening nawet w ciemności.

Duży wyświetlacz
Na dużym wyświetlaczu dane są wyświetlane dużymi cyframi, literami i symbolami graficznymi dla najlepszej możliwej czytelności i prostoty.
Wymiary: v wysokość x szerokość x głębokość: 41 mm x 38 mm x 13,4 mm
Wyświetlacz: wysokość x szerokość: 27 mm x 27 mm

Solidne szkło mineralne
Dzięki zastosowaniu szkła mineralnego ekran jest wyjątkowo odporny na zarysowania. Kolejną zaletą jest doskonała czytelność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

przyciski
Intuicyjny trzy przycisk. Dwa dolne przyciski przełączania pomiędzy pozycjami menu lub wartości tam iz powrotem. Górny przycisk potwierdza działanie.

wibracja
Dwa rodzaje wibracji do nadgarstka dając więcej zwrotne gdy powyżej lub poniżej strefy docelowej.

pasek silikonowy
Monitory regulowany pasek na serce silikon jest bardzo przyjemny i wygodny dla wszystkich dzień nosić. Podwójne zapięcie jest stała i zapobiega poluzowaniu.

zawartość opakowania
Pulsmetr iD.LIFE
Kabel ładowania microUSB


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Kategoria zegarków treningowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa czerwony
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Pomiar tętna tak