Sigma Pulsmetr iD.LIFE zielony 24610

Sigma Pulsmetr iD.LIFE zielony 24610

Nr.: 100003285064
Sprzedaż partnerska
Każdy, kto kiedykolwiek próbował stracić ćwiczeń waga, bardzo dobrze wie, jak ważną rolę w treningu tętno. Można spróbować ruchy, ale jeśli nie posiadają tej wartości do prawidłowej wartości, będzie pot krew bez widocznego związku. Pełny opis
500 zł
344 zł
-31%
Partner: Vivantis

W magazynie partnera ostatnia sztuka

19.04.2021 - 20.04.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100003285064

Opis

Każdy, kto kiedykolwiek próbował stracić ćwiczeń waga, bardzo dobrze wie, jak ważną rolę w treningu tętno. Można spróbować ruchy, ale jeśli nie posiadają tej wartości do prawidłowej wartości, będzie pot krew bez widocznego związku. Nie zbędne i poproś eksperta o słowo – miernik impulsów Sigma z kolekcji iD.GO.

Pomiar rytmu serca

Z tyłu zegarka znajdziesz zieloną diodę, która mierzy tętno. Kolor zielony jest kontrast do czerwonego koloru krwi, więc obejrzeć ten sposób mierzy się szybkość przepływu naczyń krwionośnych i żył na nadgarstku. To pierwszy model Sigma, który nie potrzebuje pasa na klatkę piersiową, aby wykryć bicie serca .

Ustawiając trening z różnymi tętna i obliczając maksymalne tętno, trening zawsze będzie skuteczny. Gdy osiągniesz maksymalne tętno, Twój zegarek ostrzeże cię, że powinieneś zwolnić.

Stoper i miernik aktywności

Zegarek jest również krokomierzem, który zapewnia natychmiastową informację o liczbie kroków podjętych w ciągu dnia. Docenisz również wskaźnik aktywności, który pokazuje, ile czasu spędzasz w ruchu. Wartości są zapamiętywane przez jeden miesiąc, dzięki czemu możesz zobaczyć statystyki podjętych działań i czas spędzony aktywnie na zegarku. Do wyszukiwania danych nie potrzebujesz smartfona .

Na nadgarstku zegarek jest zielony silikonowym pasek, który jest bardzo wygodny w dotyku, odporny na uszkodzenia i hipoalergiczne właściwości odpowiednie dla najbardziej wrażliwych osób.

Funkcje szkoleniowe
Tętno

Średnie tętno

Zaprogramuj strefy treningowe
Strefa docelowa ze wskaźnikiem strefy

Alarm strefy

Czas w strefie docelowej

Oblicz maksymalne tętno

Godziny

Data

Średnia prędkość

Całkowita odległość

Miesięczne statystyki treningowe

Alarm wibracyjny

 

Bransoletka fitness (krokomierz )
Indywidualny dzienny cel (kroki)

Cele pośrednie (brąz / srebro / złoto)

Liczba kroków

Kalorii

Odległość

Szybki dostęp do aktualnego tętna

Ostatní funkcje
Blokada przycisku

Wskaźnik stanu akumulatora

Wyświetl podświetlenie
Silikonowy pasek

Szkło mineralne

Pomiar tętna z nadgarstka

Zintegrowana ładowalna bateria USB
Wyświetlanie pełnotekstowe: GB-DE-FR-IT-ES-NL- CZ -PL

TAP (aktywny wyświetlacz)

Pomiar tętna z nadgarstka
Model iD.LIFE mierzy częstość akcji serca z nadgarstka za pomocą czujnika optycznego, co pozwala uniknąć użycia czujnika klatki piersiowej, który jest bardzo. . Podczas treningu tętno jest zapisywane w sposób ciągły do ​​oceny danych treningowych. Oprócz treningu możesz zobaczyć aktualne tętno w trybie bransoletki fitness.
Zasada pomiaru impulsu z nadgarstka jest następująca: czujnik optyczny PPG monitoruje zmianę w przepływie krwi w tkance. Czujnik PPG, źródło światła i element fotoelektryczny. Czujnik jest w stanie monitorować zmiany w przepływie tkanek, z których następnie obliczana jest wynikowa częstotliwość tętna.

 

Twój „trener“ fitness
Strefę docelową można śledzić na wskaźniku graficznym. Korzystając z tego graficznego wyświetlacza na wyświetlaczu i trybu wibracji, informacja zwrotna jest podawana, gdy strefa docelowa zostanie przekroczona lub nie zostanie osiągnięta.
Wskaźniki 4 stref są automatycznie ustawiane zgodnie z wprowadzonymi danymi (płeć, data urodzenia, waga). Jedna strefa może być dostosowana do potrzeb użytkownika.


Opis funkcji szkoleniowych
Sprzężenie zwrotne
 – Jeśli strefa docelowa nie jest wybrana, iD.LIFE wyświetla status treningu na podstawie tętna. W zależności od bieżącego obciążenia wyświetlany jest status regeneracji / cardio / fitness / power / speed.

 

Strefy docelowe – jeśli wybierzesz jedną z gotowych stref docelowych (obliczoną na podstawie maksymalnego tętna):
Regeneracja (0–60% TFmax): regeneracja mięśni, poprawa metabolizmu, redukcja stresu, relaksacja
Cardio (61–70% TFmax): poprawia kondycję, przyspiesza regenerację, wspomaga metabolizm, zmniejsza spalanie tłuszczu
Fitness (71–80% TFmax): Poprawa poziomu aerobowego, ułatwia obsługę średniego obciążenia
Moc (81–90% TFmax): Zwiększenie maksymalnej mocy wyjściowej, wytrzymałość
Prędkość (ponad 90% TFmax): maksymalny wysiłek, wzrost maksymalnej mocy, prędkość

Niestandardowe : niestandardowe preferencje

Wyświetlanie TAP
Dotknij dwukrotnie ekranu, aby szybko przełączać wyświetlane informacje o treningu. Szczególnie przydatne w zimie, kiedy nie ma potrzeby, aby zdjąć rękawice i komfortowo po prostu przez naciśnięcie przycisku. Dotknij dwukrotnie ekranu w trybie fitness na nadgarstku, aby włączyć podświetlenie wyświetlacza.

Statystyki do 12 miesięcy
Miesięczne statystyki dotyczące szkoleń i działań można łatwo i szybko przeglądać na ekranie.
Pokazane wartości to: liczba treningów / czas treningu / dystans / ilość kalorii / czas w strefach docelowych /
zdobyte dzienne trofea (brąz / srebro / złoto).

Opis cech bransoletki fitness
Grafika jest na stałe wyświetlana u dołu ekranu i wyświetla postęp Twoich postępów w kierunku dziennego celu. Przełączając przyciski (lewy i prawy), przechodzisz przez pomiary nadgarstków fitness – dzienny wskaźnik aktywności / kroków / kalorii / dystansu / bieżącego tętna.
Graficzny obraz osiągniętego dziennego celu : Pokazuje go mały mężczyzna.
Codzienny wskaźnik aktywności : wyświetla fazę poziomu dziennego. Celem jest za każdy dzień jest podzielony na trzy trofea – brąz / srebrny / złoty. Cel dzienny jest wstępnie ustawiony na 10 000 kroków, dostosowując go do własnych potrzeb.
Kroki : Liczba kroków dla bieżącego dnia.
Kalorie : Pokazuje ilość spalonych kalorii w bieżącym dniu, nie tylko podczas treningu ukierunkowanego, ale także spalonych kalorii w podstawowej fazie metabolicznej.
Odległość : jest obliczana na podstawie kroków i częstotliwości kroków. W szybszym tempie oczekiwany jest dłuższy krok.
Aktualne tętno : wyświetla aktualne tętno.

Prędkość + odległość

iD.LIFE mierzy prędkość w km / h lub min / km i odległości. Prędkość i odległość mierzy się za pomocą zintegrowanego akcelerometru 3D. Mierzona odległość jest obliczana na podstawie danych z tego czujnika ruchu.

Zintegrowana ładowalna bateria litowa USB
Akumulator można ładować z komputera za pomocą dostarczonego kabla microUSB lub bezpośrednio z sieci. Port USB znajduje się na dole i jest chroniony przez elastyczny silikonowy z uszczelnieniem. Akumulator ma żywotność do 18 dni.

Wyświetl podświetlenie

Podświetlenie wyświetlacza pozwala ćwiczyć w dowolnym czasie i miejscu i mieć widok na trening nawet w ciemności.

Duży wyświetlacz
Na dużym wyświetlaczu dane są wyświetlane dużymi cyframi, literami i symbolami graficznymi dla najlepszej możliwej czytelności i prostoty.
Wymiary: x wysokość x szerokość x głębokość: 41 mm x 38 mm x 13,4 mm
Wyświetlacz: wysokość x szerokość: 27 mm x 27 mm

Solidne szkło mineralne
Dzięki zastosowaniu szkła mineralnego, ekran jest niezwykle odporny na zarysowania. Kolejną zaletą jest znakomita czytelność wyświetlacza nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Przyciski
Intuicyjna kontrola za pomocą trzech przycisków. Dwa dolne przyciski przełączania pomiędzy pozycjami menu lub wartości tam iz powrotem. Górny przycisk potwierdza działanie.

Wibracje
Dwa rodzaje wibracji na nadgarstku dają dodatkową informację zwrotną, gdy strefa docelowa zostanie przekroczona lub nie zostanie osiągnięta.

Silikonowy pasek
Silikonowy ściągacz paska regulowany jest bardzo wygodny i wygodny do noszenia przez cały dzień. Podwójna klamra jest mocna i zapobiega poluzowaniu.

Zawartość opakowania
Miernik tętna ID.LIFE
Kabel do ładowania MicroUSB