Eleven damski rower górski Vortex 27,5” Lady 3
2 129 zł
+ darmowa dostawa

Damski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Lady 3 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 29” 1
2 645 zł
+ darmowa dostawa

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 29" 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Vortex 27,5" Man 3
2 129 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Man 3 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven damski rower górski Vortex 27,5” Lady 1
1 665 zł
+ darmowa dostawa

Ekskluzywnie

Damski rower górski wyposażony jest w mechaniczne hamulce Raceline, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Lady 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 27,5" 1
2 645 zł

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Avid DB1, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 27,5" 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 27,5" 2
3 709 zł
+ darmowa dostawa

Ekskluzywnie

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 27,5" 2 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 29" 2
3 709 zł
+ darmowa dostawa

Ekskluzywnie

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 29" 2 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Vortex 27,5" Man 1
1 665 zł

Męski rower górski wyposażony jest w mechaniczne hamulce Raceline, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Man 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.