BEANY rower górski Blaster 27,5" Blue 17"
1 499 zł

Nowość

Młodzieżowy rower górski zaprojektowany przez czeskiego producenta, przeznaczony głównie dla nastolatków o wzroście 165–178 cm. Beany Blaster 27,5" Blue 17" z solidną ramą stanie się niezawodnym towarzyszem. Zapewnia młodym rowerzystom bezpieczną jazdę nie tylko po leśnych trasach w trudnym terenie, ale także po miejskich ścieżkach rowerowych.

BEANY rower górski Excellent 26" White 15"
1 335 zł

Nowość

Młodzieżowy rower górski złożony z komponentów czeskich marek, przeznaczony jest głównie dla nastolatek o wzroście 140–160 cm. Beany Excellent 26" White 15” z solidną ramą stanie się niezawodnym towarzyszem wszystkich rowerzystek podczas długich wycieczek rowerowych lub wyścigów.

Eleven męski rower górski Elite 27,5" 1
2 645 zł

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Avid DB1, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 27,5" 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.

Eleven damski rower górski Vortex 27,5” Lady 1
1 665 zł

Damski rower górski wyposażony jest w mechaniczne hamulce Raceline, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Lady 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.

Coppi rower górski King 26"
4 179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Coppi King 26" to rower górski typu Fat Bike. Znakomicie sprawdzi się na piaszczystym lub śniegowym podłożu. Rama wykonana z duraluminium zapewnia wysoką wytrzymałość. Osprzęt Shimano gwarantuje bezproblemową obsługę.

Eleven damski rower górski Vortex 27,5” Lady 3
2 129 zł

Damski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Lady 3 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.

Dino bikes Rower MTB Aurelia 26" Boy White 39/S 15,3"
1 099 zł

DINOBIKES Aurelia 26" to stylowy rower górski zbudowany na niezwykle sztywnej i odpornej ramie ze stali. Wyposażony w małe, zwrotne koła w rozmiarze 26", które świetnie sprawdzą się podczas rekreacyjnej jazdy w umiarkowanym terenie. O optymalne bezpieczeństwo w czasie zabawy zadbają pewne hamulce V-brake, a 18 – biegowe przerzutki, renomowanej marki Shimano dostosują pojazd do wybranej trasy.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: