Bourjois Róż Fard pastelowy 2,5 g (cień 95 Rose De Jaspe)

Marka: Bourjois Nr katalogowy: 100002650030

Sprzedaż partnerska

Bourjois Róż Fard pastelowy 2,5 g (cień 95 Rose De Jaspe)

Rumienić wysokiej jakości dzięki unikalnej technologii, podkreślając lub modyfikację kształtu kości policzkowych i struktury twarzy. Wyklucza efekt osadzania, przedłużyć żywotność farby. Jest wyposażony w lustro i aplikatora, która jest przystosowana do łatwego makijażu na profesjonalnym poziomie. Pełny opis

33

33 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Rumienić wysokiej jakości dzięki unikalnej technologii, podkreślając lub modyfikację kształtu kości policzkowych i struktury twarzy. Wyklucza efekt osadzania, przedłużyć żywotność farby. Jest wyposażony w lustro i aplikatora, która jest przystosowana do łatwego makijażu na profesjonalnym poziomie. Róż struktura umożliwiając doskonałe mikrogranulki formularz zgłoszenia, proszek, powleczonego pigmentu barwienia. Możesz wybierać spośród różnych odcieniach.

Jak korzystać:

Nanosić pędzlem do żądanej gry twarzy.

Reflektory:

Wypróbuj inne produkty tej marki Bourjois !

Znasz luksusowe pędzle serii Sefiros Narzędzia Akcesoria?


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 95 Rose De Jaspe