SIKU samolot Super - Fire Fighter
101 zł 74 zł

Samolot Super – Fire Fighter marki SIKU jest niezbędnym narzędziem do gaszenia największych pożarów. Stanowi najlepsze wsparcie dla straży pożarnej! Zabawka może być również wypełniona wodą.

Hot Wheels Kultowy statek Milano
46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ta kolekcja premium oferuje modele w skali 1:64 jest rzeczą oczywistą, że wszyscy dorośli kolekcjonerzy i entuzjaści pojazdów na całym świecie muszą go mieć. Te unikalne zestawy zawierają kultowe modele, znane z popkultury i kultowe samochody z filmów.

Lamps Samolot na baterie
34 zł

W tym samolocie dzieci poczują się jak prawdziwi piloci. Teraz mogą wykonywać bardziej złożone manewry powietrzne lub ratować pasażerów.

SIKU World - Samolot i akcesoria
155 zł

Duży samolot komercyjny z akcesoriami. Samolot z dwoma mocnymi silnikami jest gotowy do startu. Załoga kabiny unosi klapę dachową i przesuwa czterech pasażerów siedzących już, aby usadowili się na swoich miejscach. Pod tylną klapą na dachu znajduje się schowek na nasz ulubiony samochód, który możemy zabrać ze sobą na wakacje. Samolot jest gotowy do startu.

Spin Master Rozkładane samoloty Paw Patrol
468 zł

Nowość

Odważne działania wymagają odważnego zespołu. Ten samolot 2w1 jest przenośną bazą. W ułamku sekundy samolot zamienia się w centrum dowodzenia. Umieść Rydera w kokpicie i naładuj miotacz dysków. Naciśnij przycisk, aby wysłać do akcji mini-myśliwca.