Dove Toning Lotion Derma Spa Lato Ciemny reaktywowana (Body Lotion) 200 ml

Marka: Dove Nr katalogowy: 100002408660
Dove Toning Lotion Derma Spa Lato Ciemny reaktywowana (Body Lotion) 200 ml

Sprzedaż partnerska

Dove Toning Lotion Derma Spa Lato Ciemny reaktywowana (Body Lotion) 200 ml

Toning Lotion Dove Lato reaktywowana jest samoopalające lotion do střednětmavé do ciemnej opalenizny. Nadaje skórze zdrowy opalony wygląd przez cały rok. Daje skórze naturalny opalony wygląd i odżywczy opieki. Pełny opis

21

21 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Toning Lotion Dove Lato reaktywowana jest samoopalające lotion do střednětmavé do ciemnej opalenizny. Nadaje skórze zdrowy opalony wygląd przez cały rok. Daje skórze naturalny opalony wygląd i odżywczy opieki.

cechy:

  • wyglądają Tan,
  • odżywia skórę,
  • samoopalające balsam.
Jak korzystać:

Rozłożone równomiernie na czystą, suchą skórę i po umyć ręce. Aby osiągnąć równomierne pokrycie skóry przed zastosowaniem leczenia produkt obierania.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%