Minetan Pianka samoopalająca z systemem Trening Gotowy do ćwiczeń (Fitness Tan) 200 ml

Marka: Minetan Nr katalogowy: 100002543517
Minetan Pianka samoopalająca z systemem Trening Gotowy do ćwiczeń (Fitness Tan) 200 ml

Sprzedaż partnerska

Minetan Pianka samoopalająca z systemem Trening Gotowy do ćwiczeń (Fitness Tan) 200 ml

Samopalający się zestaw do treningu piankowego ma specjalną odporną na pot kompozycję – stworzoną dla wszystkich aktywnych osób. Pozwoli to spłynąć potowi z ciała, ale nie samoopalacze. Pełny opis

169

169 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Samopalający się zestaw do treningu piankowego ma specjalną odporną na pot kompozycję – stworzoną dla wszystkich aktywnych osób. Pozwoli to spłynąć potowi z ciała, ale nie samoopalacze. Zawiera kofeinę i guaranu, które stymulują przepływ krwi w kłopotliwych obszarach, a tym samym poprawiają wyniki ćwiczeń. Nie pozwól, by pot zniszczył twoją idealną opaleniznę, a Twoje idealne kształty wyróżniają się tak długo jak to możliwe dzięki piance Workout Ready stworzonej specjalnie dla aktywnej osoby.

Funkcje:

  • nie niszczy opalenizny,
  • usuwa pot z ciała,
  • poprawi wyniki ćwiczenia,
  • szybkie suszenie,
  • bez pomarańczowych dźwięków,
  • bez niechcianych plam i nieprzyjemnych zapachów,
  • specjalna długotrwała kompozycja,
  • odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry,
  • W 100% naturalny, bez parabenów, odpowiedni dla wegan.
Jak korzystać:

Zastosuj czysty, czysty i peeling do skóry. Zalecamy peeling na 8–16 godzin przed aplikacją. Co najmniej 24 godziny przed zastosowaniem nie golić skóry.

Do nakładania produktu należy używać tylko odpowiednich rękawic. Zachowaj ostrożność, stosując się do kolan, łokci, kostek z powodu niepożądanego ciemnego odcienia.

Umyć produkt do skóry letnią wodą po 1–3 godzinach według wybranej głębokości opalenizny. Myć ręce po aplikacji.

Ustal sam, jak ciemna opalenizna chcesz mieć. Umyć po godzinie dla naturalnej opalenizny lub pozwolić jej trwać dłużej (2–3 godziny), aby uzyskać głębszy i ciemniejszy efekt. Spryskaj produkt letnią wodą przez 45 sekund. Nie używaj mydła ani peelingu. Po prysznicu twoje samoopalanie będzie się rozwijać i ciemnieć w ciągu najbliższych 24 godzin. Weź regularny prysznic przez następne 8–16 godzin.

Zalecana dawka dla całego ciała to około 40 ml. Przy odpowiedniej pielęgnacji wynik trwa 5–10 dni.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%