Ściereczki i kule do prania

Każdy może wybierać z szerokiej gamy naszych produktów drogeryjnych z kategorii ściereczki i kule do prania. Ogrom korzyści z zakupów gwarantowany.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Dysponujemy punktem odbioru we Wrocławiu oraz ponad 8000 punktów DHL w całym kraju.
  • Zapłać wygodnie online, w gotówce lub w ratach.
  • Nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów? Nierozpakowane produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie niejasności dotyczące zamówienia lub wyboru towarów z kategorii ściereczki i kule do prania.
  • W MALL.pl możesz wygodnie wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

Wybór ułatwi filtrowanie produktów najlepiej ocenianych przez innych użytkowników. Wiele towarów drogeryjnych z kategorii ściereczki i kule do prania można znaleźć też w promocyjnych cenach.

5 produktów
-15%
K2R chusteczki zapobiegające barwieniu ubrań 40 szt
149x

K2R chusteczki zapobiegające barwieniu ubrań 40 szt

33 zł
28 zł
Promocja

Miliony ludzi ufają Color Catcher – pierwszej, rewolucyjnej chusteczce, która zapobiega barwieniu ubrań. Color Catcher – chroni Twoje ubranie, oszczędza czas i pieniądze, pozwalając na pranie bez sortowania. Opakowanie zawiera 40 chusteczek.

Dostarcza MALL
Fackelmann kule do suszarki 2 szt
131x

Fackelmann kule do suszarki 2 szt

28 zł

Specjalne kule do suszarki gwarantują, że ubrania będą miękkie i puszyste. Kopiują ruch suszarki bębnowej, wnikając w włókna. Fackelmann kule do suszarki 2 szt. zapewniają dobre suszenie tkanin.

Dostarcza MALL
-17%
Orion kula do suszenia prania, 2 szt.
89x

Orion kula do suszenia prania, 2 szt.

29 zł
24 zł
Promocja

Kula do suszenia prania marki Orion skróci czas suszenia w suszarce aż o 25%, więc użycie jej oszczędza czas i pieniądze za energię elektryczną. Naturalnie zmiękcza pranie, nie musisz więc używać już specjalnych detergentów. Kule suszące oddzielają od siebie pranie, aby gorące powietrze mogło skutecznie krążyć wszędzie.

Dostarcza MALL
-15%
Orion kule do prania, 2 szt.
57x

Orion kule do prania, 2 szt.

20 zł
17 zł
Promocja

Kule do prania marki Orion zapewniają znaczne zmiękczenie tkanin, bez użycia chemikaliów. Podczas prania nie trzeba już dodawać żadnych środków zmiękczających, kule zmiękczają tkaniny i wygładzają zagniecenia. Obie kule włóż do pralki razem z praniem.

Dostarcza MALL