Richter Czech sejf na szyfr RS25.LCD
319 zł

Richret RS25.LCD to wysokiej klasy bezpieczeństwa sejf z czytelnym wyświetlaczem LCD oraz zamkiem otwieranym przy pomocy szyfru. Doskonale się sprawdza w biurze, domu lub hotelu do przechowywania pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii.


Richter Czech kasetka TS.0110.C
69 zł

Podręczna kaseta Richter TS0110B do bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Metalowa obudowa oraz zamek cylindryczny pozwolą na zabezpieczenie pieniędzy lub kosztowności w podstawowym stopniu. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu lub hotelu.


Richter Czech sejf na szyfr RS20.LCD
275 zł

229 zł

Richret RS20.LCD to wysokiej klasy bezpieczeństwa sejf z czytelnym wyświetlaczem LCD oraz zamkiem otwieranym przy pomocy szyfru. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu lub hotelu do przechowywania pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii.


Richter Czech kasetka TS0309 - imitacja książki ROMA
59 zł

Richter TS0309 to lekka i przenośna kasetka w formie eleganckiej książki, która umożliwia zabezpieczenie banknotów, monet, dokumentów i biżuterii. Idealna dla mniejszych firm, biur oraz do użytku domowego.


Richter Czech sejf na szyfr RS50.LCD
585 zł
+ darmowa dostawa

Richret RS50.LCD to wysokiej klasy bezpieczeństwa sejf z wyświetlaczem LCD oraz zamkiem, otwieranym przy pomocy kodu. Doskonale się sprawdza w biurze, domu lub hotelu do przechowywania pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii.


Richter Czech kasetka TS.0140.C
39 zł

Podręczna kaseta Richter TS0140B do bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Metalowa obudowa oraz zamek cylindryczny pozwolą na zabezpieczenie pieniędzy lub kosztowności w podstawowym stopniu. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu lub hotelu.


Richter Czech Sejf z zamkiem na klucz RS25.K
265 zł

225 zł

Richret RS25.K to wysokiej klasy bezpieczeństwa sejf z zamkiem dwu zbierakowym otwieranym przy pomocy klucza. Doskonale się sprawdza w biurze, domu lub hotelu do przechowywania pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii.


Richter Czech stalowy sejf mechaniczny RS.18.K
185 zł

155 zł

Stalowy sejf mechaniczny Richter RS.18.K o pojemności 10 l do przechowywania cennych przedmiotów i dokumentów. Możliwość umocowania na ścianie za pomocą 4 wkrętów, co pozwoli na mocne i łatwe zamontowanie sejfu. Do zestawu zostały dołączone także 2 sztuki kluczy.


Richter Czech Sejf zamykany na klucz RS50.K
449 zł

399 zł

Richret RS50.K to wysokiej klasy bezpieczeństwa sejf z zamkiem dwu zbierakowym, otwieranym przy pomocy klucza. Doskonale się sprawdza w biurze, domu lub hotelu do przechowywania pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii.


Richter Czech kasetka TS0209 - imitacja książki Paris
49 zł

Richter TS0209 to lekka i przenośna kasetka w formie eleganckiej książki, która umożliwia zabezpieczenie banknotów, monet, dokumentów i biżuterii. Idealna dla mniejszych firm, biur oraz do użytku domowego.


Richter Czech kasetka TS.0120.C, czerwona
59 zł

Podręczna kaseta Richter TS0120B do bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Metalowa obudowa oraz zamek cylindryczny pozwolą na zabezpieczenie pieniędzy lub kosztowności w podstawowym stopniu. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu lub hotelu.


Richter Czech szafka na klucze TS200.D1
429 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szafka na klucze TS200.D1 marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 200 kompletów kluczy, ułatwiając szybki dostep do właściwegi klucza. Dedykowana do większych firm i instytucji.


Richter Czech sejf zamykany na klucz RS.20.K
199 zł

Richret RS20.K to wysokiej klasy bezpieczeństwa sejf z 6 zapadkowym zamkiem, dwu zbierakowym otwieranym przy pomocy klucza. Doskonale się sprawdza w biurze, domu lub hotelu do przechowywania pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii.


Richter Czech szafka na klucze TS100.D1
285 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szafka na klucze TS100.D1 marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 100 kompletów kluczy, ułatwiając szybki dostep do właściwegi klucza. Dedykowana do większych firm i instytucji.


Richter Czech szafka na klucze TS150.D1
399 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szafka na klucze TS150.D1 marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 150 kompletów kluczy, ułatwiając szybki dostep do właściwegi klucza. Dedykowana do większych firm i instytucji.


Richter Czech szafka na klucze TS15.B
49 zł

Szafka na klucze TS15.B marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 15 kompletów kluczy, co pozwala zorganizować klucze w jednym miejscu i zaoszczędzić czas na ich poszukiwanie.


Richter Czech szafka na klucze TS24.B
65 zł

Szafka na klucze TS24.B marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 24 komplety kluczy, co pozwala zorganizować klucze w jednym miejscu i zaoszczędzić czas na ich poszukiwanie.


Richter Czech szafka na klucze TS400.D2
825 zł

799 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szafka na klucze TS400.D2 marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 400 kompletów kluczy, ułatwiając szybki dostep do właściwegi klucza. Dedykowana dla dużych firm i instytucji.


Richter Czech szafka na klucze TS600.D2
1 005 zł

799 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szafka na klucze TS600.D2 marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 600 kompletów kluczy, ułatwiając szybki dostep do właściwegi klucza. Dedykowana dla dużych firm i instytucji.


Richter Czech szafka na klucze TS90.B
109 zł

Szafka na klucze TS90.B marki Richter to wygodny sposób do bezpiecznego przechowywania kluczy. Szafka może pomieścić 90 kompletów kluczy, co pozwala zorganizować klucze w jednym miejscu i zaoszczędzić czas na ich poszukiwanie.


Master Lock kasetka ognioodporna - szara
195 zł

Kasetka ognioodporna Master Lock pozwoli na bezpieczne transportowanie dokumentów zarówno papierowych jak i na nośnikach cyfrowych. Kasetka otrzymała certyfikat UL/ETL – gwarancja ochrony przedmiotów do temperatury 843°C.


Master Lock sejf przenośny z zamkiem numerycznym, duży - czarny
609 zł
+ darmowa dostawa

Przenośny sejf Master Lock zabezpieczony zamkiem numerycznym pozwoli na przechowanie dokumentów, nośników cyfrowych czy innych kosztowności. Dodatkowo zamontowane oświetlenie LED umożliwia korzystanie z sejfu również w nocy.


Richter Czech kasetka TS.0130.C, czarna
49 zł

Podręczna kasetka Richter TS0110B do bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Metalowa obudowa oraz zamek cylindryczny pozwolą na zabezpieczenie pieniędzy lub kosztowności w podstawowym stopniu. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu lub hotelu.


Master Lock skrzynka na klucze, wąska (5404EURD)
185 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na klucze Master Lock pozwoli na zabezpieczenie ważnych kluczy, bez konieczności noszenia ich ciągle przy sobie. 4-cyfrowy kod pozwala na wybranie jednego z wielu kombinacji przez co włamanie jest o wiele trudniejsze.


Richter Czech sejf RS19S.K
245 zł

Richret RS19S.K to wysokiej klasy bezpieczeństwa sejf z zamkiem na klucz. Dedykowany do montażu w ścianie. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu lub hotelu do przechowywania pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii.


ASIST sejf ST 17DM
139 zł

Sejf ST 17DM marki Asist o wymiarach 23 × 17 × 17 cm. Z klasycznym zamkiem mechanicznym zamykanym na klucz. Można przymocować go do ściany lub podłoża za pomoca śrub dołączonych do kompletu.


Master Lock sejf przeciwpożarowy z zamkiem numerycznym
1 835 zł

Sejf Materk Lock posiada certyfikat EL/ETL, który chroni go przed ogniem, zalaniem oaz upadkiem z 4,5 metra. 3 duże bolce zamykające o średnicy 2,5 cm zapewniają maksimum ochrony dla dokumentów czy innych kosztowności.


Master Lock sejf przenośny z zamkiem numerycznym, czarny
365 zł

Przenośny sejf Master Lock zabezpieczony jest dzięki zamkowi numerycznemu. Doskonale pasuje do dokumentów formatu A4 oraz cyfrowych nośników danych. Sejf otrzymał certyfikaty UL/ETL oraz ETL, która zapewnia ochronę zarówno przed ogniem jak i wodą.


M.A.T Group skrzynka na klucze 250x180x80 mm
45 zł

Skrzynka na klucze marki M.A.T Group to praktyczny sposób na bezpieczne przechowywanie kluczy. Szafka może pomieścić lącznie 48 kluczy. Dedykowana dla firm i instytucji.


M.A.T Group skrzynka na klucze 300x230x90 mm
65 zł

Skrzynka na klucze marki M.A.T Group to praktyczny sposób na bezpieczne przechowywanie kluczy. Szafka może pomieścić lącznie 90 kluczy. Dedykowana dla firm i instytucji.


Richter Czech szafka na klucze TS 0301, czarna
69 zł

Szafka na klucze TS 0301 marki Richter to praktyczny pomysł na przechowywanie kluczy od garaży, piwnic, altanek lub pomieszczeń gospodarczych. Klucze zamknięte w szafce na szyfr nie zajmują miejsca w kieszeni i zawsze są jednym miejscu.


M.A.T Group sejf cyfrowy (523969)
215 zł

Sejf cyfrowy M.A.T. Group z kodem numerycznym. Przeznaczony do przechowywania cennych przedmiotów i pieniędzy. Najlepszy sposób, aby zabezpieczyć to co wartościowe. Do zestawu dołączone są wkręty dzięki, którym można zakotwiczyć sejf w podłodze lub ścianie.


Master Lock skrzynka na klucze, duża (5403EURD)
195 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na klucze Master Lock pozwoli na zabezpieczenie ważnych kluczy, bez konieczności noszenia ich ciągle przy sobie. 4-cyfrowy kod pozwala na wybranie jednego z wielu kombinacji przez co włamanie jest o wiele trudniejsze.


ASIST sejf ST 25DM
209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sejf Assist ST 25DM wyposażony w blokadę mechaniczną, przeznaczony jest do przechowywania i ochrony cennych przedmiotów, pieniędzy czy ważnych dokumentów. Może być przymocowany do ściany lub podłogi za pomocą śrub znajdujących się w opakowaniu. Jego zewnętrzne wymiary wynoszą: 35 × 25 × 25 cm.


G21 sejf Książka 180 × 115 × 55 mm niebieski
42 zł

Sejf w formie książki G21 to niezawodna ochrona pieniędzy, biżuterii, paszportów lub innych wartościowych przedmiotów. Pojemnik o wymiarach 180 × 115 × 55 mm jest dostępny w opakowaniu przypominającym książkę i dlatego jest całkowicie niezauważalny. Blacha ze stali o grubości 0,8 mm jest odporna na próby włamania. W opakowaniu znajdują się 2 klucze.


Richter Czech schowek na klucze i karty KB.G4
101 zł

Sejf do przechowywania kluczy i kart z blokadą mechaniczną i pokrywą. Richter Czech KB.G4 pozwala tworzyć własne kombinacje, które można zmienić w dowolnym momencie. Jest 10 000 kombinacji do wyboru. Sejf zaprojektowano do zamocowania na ścianie.


Richter Czech schowek na klucze KB.G5
94 zł

Sejf do przechowywania kluczy z blokadą mechaniczną. Richter Czech KB.G5 pozwala tworzyć własne kombinacje, które można zmienić w dowolnym momencie. Jest 10 000 kombinacji do wyboru. Sejf zaprojektowano do zamocowania na ogrodzeniu lub siatce.


Richter Czech sejf KS.133
617 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezpieczny sejf ze stali, z blokadą elektroniczną. Posiada 133 haczyki i możliwość ustawienia kodu MASTER. Ma szyny o regulowanej wysokości z haczykami na klucze i kolorowe plakietki na klucze.


Richter Czech sejf KS.48
367 zł

Bezpieczny sejf ze stali, z blokadą elektroniczną. Posiada 48 haczyków i możliwość ustawienia kodu MASTER. Ma szyny o regulowanej wysokości z haczykami na klucze i kolorowe plakietki na klucze.


Richter Czech sejf RS.17.EDN
147 zł

Stalowy sejf Richter Czech sejf RS.17.EDN z elektroniczną blokadą, służy do przechowywania cennych przedmiotów, środków finansowych lub pamiątek. Dzięki trwałej i wytrzymałej konstrukcji zapewni maksymalną ochronę mienia.


Richter Czech sejf RS.17.EDN.4SET.B
621 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw 4 sztuk bezpiecznych sejfów z elektronicznym zamkiem i kluczem bezpieczeństwa. Nadaje się do recepcji, siłowni itd. Opcja modułowa ekspansja z otworami po bokach i poziomymi powierzchniami dla indywidualnych sejfów (Art. RS.17.EDN.HO.B) we wszystkich kierunkach. Możliwy montaż do ściany lub podłogi.


Richter Czech sejf RS.20R.CF
419 zł

Stalowy sejf marki Richter Czech RS.20R.CF z blokadą oraz wyświetlaczem LCD umożliwia przechowywanie cennych przedmiotów, gotówki lub wartościowych dokumentów. Możliwość przymocowania zarówno do ściany, jak i do podłogi.


Richter Czech sejf RS.25.EDK
235 zł

Stalowy sejf Richter Czech sejf RS.25.EDK z elektroniczną blokadą, służy do przechowywania cennych przedmiotów, środków finansowych lub pamiątek. Dzięki trwałej i wytrzymałej konstrukcji zapewni maksymalną ochronę mienia.


Richter Czech sejf RS.25.FK
235 zł

Stalowy sejf Richter Czech sejf RS.25.FK z blokadą mechaniczną, służy do przechowywania cennych przedmiotów, środków finansowych lub pamiątek. Dzięki trwałej i wytrzymałej konstrukcji zapewni maksymalną ochronę mienia.


Richter Czech sejf RS.30.EDK
339 zł

Stalowy sejf z elektroniczną blokadą, klawiaturą numeryczną i dźwignią do wygodnego otwierania. Bezpiecznik tymczasowo się zablokuje po trzech błędnych wprowadzeniach kodu. Kod może zawierać od 3 do 8 cyfr, tzn. do 10 000 000 kombinacji. Występuje również wskazanie niskiego poziomu naładowania baterii.


Richter Czech sejf RS.30.K
259 zł

Stalowy sejf marki Richter Czech RS.30.K z blokadą mechaniczną, umożliwia przechowywanie cennych przedmiotów, gotówki lub wartościowych dokumentów. Możliwość przymocowania zarówno do ściany, jak i do podłogi.