Fytofontana Stem Cel Emulsja butów - komórki macierzyste emulsje przed ekspresję zmarszczek SPF 25 30 ml

Marka: Fytofontana Stem Cel Nr katalogowy: 100002389428
Fytofontana Stem Cel Emulsja butów - komórki macierzyste emulsje przed ekspresję zmarszczek SPF 25 30 ml

Sprzedaż partnerska

Fytofontana Stem Cel Emulsja butów - komórki macierzyste emulsje przed ekspresję zmarszczek SPF 25 30 ml

Emulsje z komórek macierzystych na ekspresję zmarszczek, w szczególności działa na zmarszczki do leczenia zmarszczek na twarzy, grzbiet nosa oraz pomiędzy brwi wokół ust. czynnik UV chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Pełny opis

166

166 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Emulsje z komórek macierzystych na ekspresję zmarszczek, w szczególności działa na zmarszczki do leczenia zmarszczek na twarzy, grzbiet nosa oraz pomiędzy brwi wokół ust. czynnik UV chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

składniki aktywne

  • TrioStem3 Complex
  • Peptydy – łagodzi skurcze mięśni, redukcji zmarszczek mimicznych. Acetylo-heksapeptyd heptapeptydem i zapobiega tworzeniu się kompleksu SNARE. Pentapeptyd, który również zmniejsza zmarszczki.
  • Kwas hialuronowy – wiąże wodę, utrzymuje naturalną wilgoć i zwiększa miękkość i objętość skóry.
  • DMAE – regenerująco komórki i zapobiega pigmentu plamy starcze.
  • Tripeptydów 10 cytruliny tripeptydów 1 Pseudoalteromonas Antartica ekstrakt sfermentowane – poprawia strukturę włókien kolagenowych oraz zwiększenia ich produkcji.
Jak korzystać:

Stosować rano po oczyszczeniu, użyj noc Botu Serum .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%