Nivea Perłowy serum przeciwzmarszczkowe P10 po dodaniu 40 ml

Marka: Nivea Nr katalogowy: 100002390558

Sprzedaż partnerska

Nivea Perłowy serum przeciwzmarszczkowe P10 po dodaniu 40 ml

Najbardziej skuteczny zabieg przeciwzmarszczkowy z Nivea. Wysokosprawne perłowe zawierają największą dawkę koenzymu Q10 z zakresu Nivea Q10 i kwasem hialuronowym. Radujcie się w gładką skórę bez zmarszczek! Zalecany wiek: 30+. Pełny opis

54

54 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Najbardziej skuteczny zabieg przeciwzmarszczkowy z Nivea. Wysokosprawne perłowe zawierają największą dawkę koenzymu Q10 z zakresu Nivea Q10 i kwasem hialuronowym. Radujcie się w gładką skórę bez zmarszczek! Zalecany wiek: 30+.

Gdy stosuje się perełki proszkuje się i miesza z żelem nawilżającego zawierającego kwas hialuronowy i kreatyny. Substancje czynne są aktywowane w każdym zastosowaniu. 

Efekty:

  • widocznie redukuje zmarszczki i opóźnia pojawienie się nowych,
  • wygładza i zmiękcza powierzchnię skóry,
  • Daje skórze młodszy wygląd i jednolity.
Jak korzystać:

Surowica Nałożyć na twarz, szyję i na dekolt, delikatnie masować w kolistymi ruchami w górę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%