Clinique Znacznie różni nawilżający Emulsja + (nawilżający lotionu) (objętość 50 ml - tuba)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002399012

Sprzedaż partnerska

Clinique Znacznie różni nawilżający Emulsja + (nawilżający lotionu) (objętość 50 ml - tuba)

Ulubiony emulsja nawilżająca z nowym składzie! Znacznie Different Moisturizing Emulsion teraz wzmacnia barierę ochronną skóry i zapewnia nawilżenie przez cały dzień. To samo pozostaje aksamitna tekstura, który jest wchłaniany natychmiast. Nadaje się do bardzo suchym, bezwodnym, normalny i cery. Pełny opis

79

79 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ulubiony emulsja nawilżająca z nowym składzie! Znacznie Different Moisturizing Emulsion teraz wzmacnia barierę ochronną skóry i zapewnia nawilżenie przez cały dzień. To samo pozostaje aksamitna tekstura, który jest wchłaniany natychmiast. Nadaje się do bardzo suchym, bezwodnym, normalny i cery.

Efekty:

  • długo nawilża skórę,
  • wzmacniają naturalną barierę dla wilgoci,
  • zmiękcza skórę i przywraca jej zdrowy wygląd.
Jak korzystać:

Codziennie rano i wieczorem nanieść emulsję na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność 50 ml - tuba