Dior surowica oczu (przeciw zmęczeniu ujędrniające oka surowicy) 15 ml
187 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Serum na oko męskiej luksusowych pielęgnacji oczu, co znacznie redukuje nieprzyjemne oznaki zmęczenia, takie jak obrzęki i cienie. Ponadto, skóra wokół oczu hydratów, firm i odmładza. Skóra jest tak przyjemnie świeże po użyciu, elastyczna i promienna. .

Juvena Specjaliści w surowicy oczu (SC skóry oczu surowicy) 15 ml
301 zł 257 zł

Surowica oka jest komplementarne leczenie konwencjonalne traktowanie powierzchni oka. Widocznie poprawia wygląd okolic oczu i odmładza ogólny wyraz twarzy. Okuliści w surowicy może być również stosowany w celu przyspieszenia gojenia po powiek!.

La Prairie Essence of Skin Caviar Eye Complex 15 ml
578 zł
+ darmowa dostawa

Zapewnia natychmiastowe wzmocnienie i ujędrnienie zmęczonego obszaru oczu. Minimalizuje pojawianie się małych linii, zmarszczek i działa przeciw obrzękowi. Makijaż oczu utrzymuje się dłużej, produkt jest testowany okulistycznie. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. .

Lancome Absolue (Revitalizing Eye Serum) 15 ml-12%
425 zł 373 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Absolue Revitalizing Eye Serum z Rose Extracts to serum przeciwstarzeniowe na okolice oczu. Dzień po dniu ożywia miękką skórę wokół konturów oczu i zmniejsza pojawienie się zmarszczek pod oczami. Natychmiast po użyciu skóra wygląda świeżej i nawilżona, aksamitna w dotyku.