Wilson Mr. Wilson
59 zł

Piłka do siatkówki Mr. Wilson doskonale nadaje się do gry na plaży jak i na hali. Wykonana została z wysokiej jakości kompozytu skóry syntetycznej o wyjątkowej wytrzymałościmiekkości.


Mikasa piłka do siatkówki SKV5
89 zł

Juniorska piłka siatkowa Mikasa SKv5 to idealny wybór dla najmłodszych adeptów siatkówki. Piłka jest wykonana z miekkiej pianki EVA, która zapewnia odpowiednią miękkość i niweluje ból po odbiciu, a ponadto jest znacznie lżejsza od klasycznych wersji. Doskonale sprawdzi się podczas dziecięcej gry gwarantując przyjemność z każdego odbicia. Piłka z certyfikatem FIVB


Mikasa piłka do siatkówki plażowej SKV5-YP
79 zł

Piłka do siatkówki plażowej Mikasa SKV5-YP przeznaczona jest dla juniorów i dzieci. Wykonana z pianki EVA, która zapewnia miękkość i lekkość. Dzięki zszyciu 8 dwukolorowych paneli model będzie doskonale widoczny w czasie rozgrywek i zabaw.


Mikasa piłka siatkowa SV-3
119 zł

Piłka do siatkówki SV-3 Mikasa doskonale sprawdza się w szkołach, na treningach czy podczas rozgrywek sportowych. Wykonana została z paneli, połączonych ze sobą metodą klejenia, co gwarantuje większą trwałość w porównaniu do szwów.


Wilson piłka Avp II Replica Beach White/Pink Volleyball
115 zł

75 zł

Avp II Replica Beach marki Wilson to replika piłek używanych przez Association of Volleyball Professionals (AVP). To 18-panelowa konstrukcja zszywana maszynowo. Skórzana powierzchnia zapewnia maksymalną trwałość piłki.


Gala piłka do siatkówki Pro-Line BV5581SA
155 zł

139 zł

Piłka do siatkówki Gala Pro-Line BV5121SA przeznaczona jest do zawodów sportowych. Wykonana z miękkiego materiału, jest miła w dotyku i skuteczna podczas gry.


Gala Training 230 g - 10 panelů BV5651SB
105 zł

99 zł

Piłka do siatkówki Gala 10 BV 5551 S 230g nadaje się dla dzieci poniżej 12 lat i młodszych. Ze względu na niską wagę zaleca się ją do szkolenia dzieci w klubach sportowych i szkołach.


Mikasa VLS300

Mikasa VLS300

Ocena: 5
249 zł

Profesjonalna piłka do siatkówki plażowej Mikasa VLS300 została zaprojektowana specjalnie na Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012. 10 panelowa konstrukcja w połączeniu z unikalnym materiałem znacznie poprawia odbicie, stabilność lotu oraz kontrolę. Ręcznie szyta piłka z podwójnie laminowaną dętką w 100% zabezpiecza przed przepuszczaniem powietrza oraz chroni przed wilgocią.


Wilson piłka siatkowa Soft Play Red/White
55 zł

39 zł

Piłka siatkowa Soft Play marki Wilson wyróżnia się wyjątkowo miękkim, piankowym materiałem. Doskonale nadaje się zarówno na trening w hali, jak i na świeżym powietrzu. Wykonana z 18 paneli ze skóry syntetycznej.


Mikasa piłka do siatkówki MVA330
149 zł

Piłka do siatkówki MVA330 Mikasa spełnia wszystkie wymogi FIVB. Konstrukcja Super-Soft z Mikrofibrą gwarantuje doskonałą aerodynamikę oraz przyczepność do dłoni. Ponadto podwójnie laminowana butylo-gumowa dętka całkowicie uniemożliwia przepuszczanie powietrza.


Wilson piłka do siatkowki Avp II Replica Beach White Yellow Volleyball
69 zł

Wilson Avp II Replica Beach to uniwersalna piłka do gry w siatkówkę. Wykonana z miękkiej skóry w osiemnastopanelowej konstrukcji. Dodatkowo została wyposażona w trwały, butylowy rdzeń. Model ten wyróżnia nowoczesny, sportowy design, będący repliką oficjalnej piłki AVP.


Mikasa piłka do siatkówki MVA200
299 zł

Profesjonalna piłka siatkowa Mikasa MVA200 to jeden z najpopularniejszych i najlepszych modeli piłek. Aerodynamiczna 8 panelowa konstrukacja wraz z mikrowgłębieniami w warstwie zewnętrznej zapewniają maksymalną kontrolę nad piłką, pewniejszy odbiór i atak. Model doskonale sprawdzi się równiez na treningach defensywnych. Piłka posiada oficjalny atest FIVB Approved.


Gala Pika do siatkówki Training - 10 BV5561SB
109 zł

Piłka siatkowa GALA Training BV5561SB przeznaczona jest do treningu w klubach sportowych, szkołach i rekreacyjnie na własnym podwórku. Piłka jest wykonana z miękkiego poliuretanu, który jest wygodny w dotyku.


Gala Piłka do siatkówki  210 g - 10 BV5551SB
105 zł

99 zł

Piłka do siatkówki Gala 10 BV 5551 S 210g nadaje się dla dzieci poniżej 12 lat i młodszych. Ze względu na niską wagę zaleca się ją do szkolenia dzieci w klubach sportowych i szkołach.


Gala Piłka do siatkówki Bora 10 BV5671S
85 zł

79 zł

Piłka do siatkówki Gala Bora 10 BV5671S jest przeznaczona do treningu i jest odpowiednia dla szkół i graczy rekreacyjnych. Obwód i waga tej piłki siatkowej jest zgodny z oficjalnymi parametrami technicznymi.


Gala piłka do siatkówki plażowej Beach Plus 06 BP5263S
139 zł

Piłka do siatkówki plażowej Beach Plus 06 BP5263S marki Gala to specjalna piłka, która spełnia wszystkie wymagania Czeskiego Stowarzyszenia Siatkówki w zakresie rozgrywania oficjalnych zawodów siatkówki plażowej. Doskonale sprawdzi się również dla początkujących lub zaawansowanych graczy hobbystycznych.


Gala piłka do siatkówki plażowej Smash Plus 10 BP5163S
139 zł

Piłka do siatkówki plażowej Smash Plus 10 BP5163S marki Gala to specjalna piłka, która spełnia wszystkie wymagania Czeskiego Stowarzyszenia Siatkówki w zakresie rozgrywania oficjalnych zawodów siatkówki plażowej. Powierzchnia piłki jest ręcznie szyta.


Gala piłka do siatkówki Pro-Line BV5121SA
125 zł

Piłka do siatkówki Gala Pro-Line BV5581SA przeznaczona jest do treningu w klubach sportowych, szkołach i aktywności rekreacyjnych. Wykonana z innowacyjnego poliuretanu, jest miła w dotyku i skuteczna podczas gry.


Gala piłka do siatkówki Pro-Line BV5591SA
209 zł

189 zł

Piłka do siatkówki Gala Pro-Line BV5591SA jest homologowana przez FIVB, spełniając największe wymagania gry. Łączy w sobie doskonałe właściwości lotu piłki, jej dobrą widoczność i wysoki komfort gry.


Gala Piłka do siatkówki Soft 170 BV5681S
85 zł

79 zł

Piłka do siatkówki Gala 170 BV5681S to wysokiej jakości piłka przeznaczona głównie do siatkówki dla młodzieży, ponieważ zmniejsza siłę uderzenia. Wykonana jest z materiału piankowego.


Gala piłka do siatkówki Training Colour BV4041Mini
95 zł

89 zł

Piłka do siatkówki Training Color BV4041 Mini marki Gala jest przeznaczona do treningu w klubach sportowych oraz szkołach. Doskonale sprawdzi się również dla graczy hobbystycznych. Dostępna w atrakcyjnym, wielokolorowym wzorze.


Gala Piłka siatkowa School - 10 BV5711SB
99 zł

Piłka siatkowa GALA School 10 BV5711SB przeznaczona jest do celów rekreacyjnych. Piłka ma doskonałe właściwości, dzięki miękkiemu materiałowi na powierzchni.


Mikasa piłka siatkowa MVA-390
99 zł

89 zł

Profesjonalna piłka siatkowa Mikasa MVA-390 to doskonały wybór na treningi czy mecze amatorskiej ligi. Gładka powierzchnia zewnętrzna zwiększa przyczepność odbicia, a także poprawia kontrolę nad piłką oraz trajektorią lotu. Piłka wykonana w oficjalnych kolorach Mikasa jest zatwierdzona przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej – FIVB


Mikasa piłka do siatkówki MVA 310
179 zł

Piłka do siatkówki Mikasa MVA310 świetnie sprawdzi się podczas treningów czy rekreacyjnej gry. Jest zgodna ze wszystkimi wymogami FIVB, nie przepuszcza powietrza i nie chłonie wilgoci. Gwarantuje stabilny lot oraz zwiększa przyczepność dzięki 8 panelowej konstrukcji. Zewnętrzna warstwa wykonana z miękkiego tworzywa PU Micfiber zapewnia perfekcyjną wytrzymałość


Mikasa pilka siatkowa MVA350
79 zł

Uniwersalna piłka siatkowa Mikasa MVA350 nadaje się zarówno do gry na halach sportowych jak i na plaży. Szyta konstrukcja 8 panelowa z pokrywą kompozytową gwarantuje rewelacyjną wytrzymałość. Najwyższej jakości materiał zapewnia perfekcyjną przyczepność oraz zwiększoną kontrolę nad piłką.


Mikasa piłka siatkowa MVA-350 SL
79 zł

Mikasa MVA-350 SL to treningowa piłka wykonan w technologii Mikasa Soft Play. Dzięki wadze zmniejszonej do 220 gram doskonale nadaje się do szkół lub na treningi dla początkujących. Posiada certyfikat FIVB Official Ball.


Mikasa piłka siatkowa MVA-350UL
79 zł

Profesjonalna piłka do siatkówki Mikasa MVA-350UL dzięki specjalnemu materiałowi zewnętrznemu znacznie zwiększa kontrolę nad piłką. Polepsza stabilność lotu oraz cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Spełnia wszystkie wymagania Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej – FIVB


Mikasa piłka siatkowa VXT-30
169 zł

Piłka do siatkówki Mikasa Beach Champ VXT30 to plażowa odsłona modelu VS 200 i jednocześnie replika oficjalnej piłki plażowej Mikasa VLS 300. Dzięki technologii TwinStlock Stitching piłka jest wyjątkowo odporna na odkształcenia, wgniecenia, rozdarcie. Piłka spełnia wszystkie wymogi FIVB oraz jest w pełni wodoodporna.


Mikasa piłka do siatkówki plażowej VXS-SA
79 zł

Piłka do siatkówki plażowej Mikasa VXS-SA przeznaczona jest do rekreacyjnej gry. Wykonana ze skóry syntetycznej z technologią MSPT zapewnia miękkość i dobry chwyt. Dzięki zszyciu 18 trójkolorowych paneli model będzie widoczny w czasie rozgrywek.


Mikasa piłka siatkowa YV-3
139 zł

119 zł

Profesjonalna piłka siatkowa Mikasa YV-3 jest doskonałym wyborem dla dzieci zaczynających swoją przygodę z siatkówką. Dzięki technologii Mikasa Soft Play jest wyjątkowo miękka, ale nie traci przy tym wysokiej wytrzymałości. Zatwierdzona przez Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej – FIVB


Wilson piłka Avp Quicksand Aloha Volleyball
65 zł

Piłka Avp Quicksand Aloha Volleyball marki Wilson służy do gry w siatkówkę na boisku oraz plaży. Została wykonana ze skóry ekologicznej, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała.


Mikasa piłka siatkowa MVA350L
77 zł

Piłka do siatkówki MVA350L Mikasa spełnia wszystkie wymogi światowej federacji FIVB. Materiał syntetyczny gwaratuje wytrzymałość na częste używanie, zaś powłoka soft zapewnia duży komfort gry. Piłka doskonale sprawdzi sie podczas każdych rozgrywek sportowych.


Mikasa piłka do siatkówki MVA300
239 zł

Piłka do siatkówki MVA300 Mikasa spełnia wszystkie wymogi FIVB. Wykonana została z bardzo miękkiego materiału PU Micfiber i posiada specjalny system mikro-wgłębień, co poprawia jej aerodynamikę oraz przyczepność. Przeznaczona jest do wszelkiego rodzaju rozgrywek sportowych.


Gala Piłka do siatkówki Velvet BV5023S
55 zł

49 zł

Piłka siatkowa GALA Velvet BV5023S przeznaczona jest do wypoczynku i szkoły. Ma doskonałe właściwości, dzięki miękkiemu materiałowi na powierzchni. Piłka jest ręcznie robiona i jest wykonana z syntetycznej skóry poliuretanowej.