SIKU World 5507 warsztat
126 zł

Często używane samochody Siku wymagają regularnej obsługi. Nowy warsztat samochodowy z warsztatem, platformą podnośnikową i ciężarówką . Możliwe jest doprowadzenie pojazdów do platformy podnośnikowej, aby można je było podnosić i opuszczać. Drzwi warsztatu otwierają się i zamykają.

SIKU World - Samolot i akcesoria
155 zł

Duży samolot komercyjny z akcesoriami. Samolot z dwoma mocnymi silnikami jest gotowy do startu. Załoga kabiny unosi klapę dachową i przesuwa czterech pasażerów siedzących już, aby usadowili się na swoich miejscach. Pod tylną klapą na dachu znajduje się schowek na nasz ulubiony samochód, który możemy zabrać ze sobą na wakacje. Samolot jest gotowy do startu.

SIKU World - sygnalizacja i znaki drogowe 5597
44 zł

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze rozszerzając swój świat SIKU przy użyciu zestawu SIKU World – sygnalizacja i znaki drogowe. Komplet można rozbudowywać o kolejne elementy. Od teraz każda droga będzie już bezpieczna!

SIKU World Silnice Zestaw płytek z ulicami
65 zł 61 zł

World Silnice Zestaw płytek z ulicami. Dwie drogi z parkingiem oraz przystankiem autobusowym od marki Siku to kolejne rozszerzenie, które pozwoli każdemu zbudować swoje własne miasto.

SIKU SlKU World - Heliport
79 zł 76 zł

SlKU World – Heliport Czy kiedykolwiek marzyliście aby wziąć Heli-Taxi, aby uniknąć korków na drogach? Teraz jest to możliwe z zestawem SIKU, w którym znajdziesz również miejsce do lądowania. Nowe lądowisko dla helikopterów zapewnia optymalne warunki do lądowania śmigłowców!

SIKU World - City Life 5591
45 zł

World – City Life 5591. Typowe akcesoria, które znajdziesz w każdym mieście: barierki ochronne, śmietniki, budki na fotoradary i parkomat dostarczają wiele pomysłów do zabawy związanych z SIKUWORLD.

SIKU World - mata imitująca wodę
69 zł

World – mata imitująca wodę to zestaw, który wzbogaci świat modeli SIKU. Komplet składa się z maty, która ma przypominać zbiornik wodny i naklejek. Mata to uniwersalne akcesorium mogące być używane z innymi zestawami SIKU World.

SIKU World - salon samochodowy, 5504
85 zł 75 zł

Przestronny salon samochodowy zaprasza klientów na zakupy. W salonie jest miejsce na 3 samochody. Szerokie, szklane drzwi ułatwią wjazd i wyjazd po udanej transakcji. W zestawie znajduje się również jeden samochód.

SIKU Zestaw pojazdy komunikacji miejskiej + znaki S6303
59 zł 57 zł

Zestaw pojazdy komunikacji miejskiej + znaki marki Siku z wiernie oddanymi detalami. W komplecie tramwaj, autobus i autobus szkolny oraz zestaw znaków drogowych. Modele wykonane są z metalu i tworzywa sztucznego.

SIKU Zestaw znaków + łódź (5592)
45 zł 44 zł

World – akcesoria wodne to zestaw, który wzbogaci świat modeli SIKU. Komplet składa się ze znaków nawigacyjnych, które można zobaczyć nad rzeką lub jeziorem, czerwonej i zielonej boi oraz łodzi.

SIKU World 5508 Remiza strażacka
367 zł

Nowość

Otrzymano połączenie alarmowe, wybuchł pożar! Straż pożarna jest od razu gotowa do akcji, drzwi się otwierają, a wóz strażacki natychmiast wyrusza. Zintegrowany moduł Light & Sound z migającymi światłami LED i sześcioma różnymi dźwiękami zamienia zabawę w ognistą scenę. Pożar rozprzestrzenia się na dach małego, lokalnego sklepu. Na szczęście tuż obok znajduje się hydrant z wężem. Wóz strażacki i helikopter są zawarte w zestawie.

SIKU World - Garaż 5505
209 zł 191 zł

Trzykondygnacyjny SIKU World – Garaż oferuje wiele miejsc parkingowych. Połączenie kolorów pasuje do wystroju dziecięcego pokoju. Ze względu na budowę, garaż można łatwo powiększyć montując dodatkowe elementy konstrukcji. Proste i solidne złącza umożliwiają w każdej chwili szybki montaż i demontaż. W skład zestawu wchodzi również pomarańczowy samochodzik Porsche.

SIKU Świat - Zestaw startowy Miasto
199 zł

Zestaw startowy Miasto posiada wszystko co potrzebne do realistycznego odtwarzania życia miasta. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów z dbałością o szczegóły, co gwarantuje wysoką realistyczność. Zestaw zawiera: 9 płyt z ulicami, przyciski łączące, znaki drogowe oraz inne akcesoria. Można je dowolnie łączyć, tworząc coraz to nowe scenerie. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia. Koparka w zestawie GRATIS.

SIKU Ulice ver.1 5598
59 zł 57 zł

Ulice ver.1 5598 marki Siku to zestaw składający się z 4 płyt, na których znajdują się łuki uliczne oraz przejścia dla pieszych. Komplet pozwala na samodzielne zbudowanie własnego miasteczka, które będzie odzwierciedleniem realnego ruchu miejskiego.

SIKU World - most zwodzony 5503
119 zł 110 zł

World – most zwodzony 5503 marki Siku to bardzo użyteczna budowla zarówno w mieście jak i poza nim. Most podnosi się do kąta **90 stopni zupełnie jak prawdziwy.