Alcina Pleť AC płynu z 10% kwasów AHA (AHA Facial Fluid, 10%) 50 ml

Marka: Alcina Nr katalogowy: 100002672821
Alcina Pleť AC płynu z 10% kwasów AHA (AHA Facial Fluid, 10%) 50 ml

Sprzedaż partnerska

Alcina Pleť AC płynu z 10% kwasów AHA (AHA Facial Fluid, 10%) 50 ml

Płyn do Pleť z 10% roztworem kwasu AHA przeznaczony jest dla skóry tłustej. Zmniejsza pory, wspomaga odnowę skóry i poprawia elastyczność. Skutecznie regeneruje również problematyczną skórę ze skłonnością do trądziku. N oferuje intensywny peeling kosmetyczny. Pełny opis

67

67 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Płyn do Pleť z 10% roztworem kwasu AHA przeznaczony jest dla skóry tłustej. Zmniejsza pory, wspomaga odnowę skóry i poprawia elastyczność. Skutecznie regeneruje również problematyczną skórę ze skłonnością do trądziku. N oferuje intensywny peeling kosmetyczny.

Substancje aktywne:

  • kwasy owocowe,
  • alfa-hydroksykwasy.

Funkcje:

  • przywraca problematyczną skórę,
  • poprawia elastyczność,
  • zmniejsza pory,
  • ma efekt peelingu,
  • odświeża, promieniuje.
Jak korzystać:

Zastosuj do oczyszczonej skóry twarzy. Unikaj okolic oczu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%