Bioderma Ampułki do regeneracji tkanek skóry na uszkodzoną skórę Matricium 30 x 1 ml

Marka: Bioderma Nr katalogowy: 100002725619
Bioderma Ampułki do regeneracji tkanek skóry na uszkodzoną skórę Matricium 30 x 1 ml

Sprzedaż partnerska

Bioderma Ampułki do regeneracji tkanek skóry na uszkodzoną skórę Matricium 30 x 1 ml

Produkt, który przyczynia się do regeneracji tkanki skórnej uszkodzonej skóry powierzchniowych zmian skóry na skutek zabiegów dermatologicznych obróbki laserowej, obieranie, oparzenia blizny pierwszego etapu, jak i miejscowe podrażnienie skóry (słońce, wiatr, zimno, zaburzenia hormonalne). Pełny opis

183

183 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Produkt, który przyczynia się do regeneracji tkanki skórnej uszkodzonej skóry powierzchniowych zmian skóry na skutek zabiegów dermatologicznych obróbki laserowej, obieranie, oparzenia blizny pierwszego etapu, jak i miejscowe podrażnienie skóry (słońce, wiatr, zimno, zaburzenia hormonalne).

Matricium przywraca idealne środowisko skóry, a tym samym pomaga w procesie naturalnej regeneracji tkanki skórnej. Zawiera wyłącznie substancje, które są naturalnie występujące w skórze i są niezbędne do życia, funkcji i regeneracji. Skóra odbudowuje swoją pierwotną funkcję biologiczną i jest uzupełniony przez wszystkich środków, które są niezbędne do prawdziwego regeneracji skóry. Matricium nie kosmetycznego lub produktu leczniczego, lecz urządzenie medyczne. Jego 100% biomimetyczne kompozycja jest definiowana według standardów przemysłu farmaceutycznego i gwarantuje najwyższą dermatologiczne bezpieczeństwo.

Efekty:

  • stymuluje regenerację komórek poprzez dostarczanie niezbędnych składników odżywczych komórek
  • Skóra regeneruje podstawowe komponenty
  • Działają one jako przeciwutleniacz,
  • nawilża i chroni,
  • wspomaga leczenie pooperacyjne.
Jak korzystać:

Użyj jednej ampułki do jednej aplikacji dwa razy dziennie (rano i wieczorem), aż do poprawy stanu skóry.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%