Matis Paris Maska kosmetyczny nawilżający REPONSE Jeunesse (młodzieży nawilżający maska) 50 ml

Marka: Matis Paris Nr katalogowy: 100002427173

Sprzedaż partnerska

Matis Paris Maska kosmetyczny nawilżający REPONSE Jeunesse (młodzieży nawilżający maska) 50 ml

Ta maska ​​kremowa uspokaja skórę. Jest specjalnie koncentruje się na substancje czynne, które są dostosowane do skóry. Źródło wody przyczynia się do zwiększenia płynności i wysokiej nawodnienia skóry. Zapewnia nawilżenie i miękkość dosłownie „gasi” pragnienie skóry. Pełny opis

135

135 zł

Nr katalogowy: 100002427173

Pełny opis

Opis produktu

Ta maska ​​kremowa uspokaja skórę. Jest specjalnie koncentruje się na substancje czynne, które są dostosowane do skóry. Źródło wody przyczynia się do zwiększenia płynności i wysokiej nawodnienia skóry. Zapewnia nawilżenie i miękkość dosłownie „gasi” pragnienie skóry. Intensywne nawilżenie i długotrwały efekt.

składniki aktywne

  • kokumové i masło shea, wyciąg z fioletowymi rzadkich storczyków i hyaluoronovou kwasu żurawina i naturalnych składników nawilżających zapewnia udoskonalone i doskonale nawilżona skóra.

wyniki:

  • 30 minut po podaniu, nawodnienia skóry + 51%
  • Po 8 godzinach od aplikacji nawodnienia skóry + 33%.
Jak korzystać:

Zastosuj maskę doskonale oczyszczoną skórę twarzy i szyi, unikaj okolic oczu, pozostawić na 10–15 minut, a następnie maska jest usuwana z wacikiem zamoczonym w upiększania tonikiem , użyć 1 do 2 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb, czasem jest to możliwe, aby zamaskować pozostać całą noc zamiast nocy krem.

Reflektory:

Przed aplikacją, zalecamy maskować peelingu .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%