Steblanc Oczyszczanie i kojące maska ​​na twarz z zielonej herbaty (arkusz Istota Maska zielonej herbaty) 20

Marka: Steblanc Nr katalogowy: 100002390284
Steblanc Oczyszczanie i kojące maska ​​na twarz z zielonej herbaty (arkusz Istota Maska zielonej herbaty) 20

Sprzedaż partnerska

Steblanc Oczyszczanie i kojące maska ​​na twarz z zielonej herbaty (arkusz Istota Maska zielonej herbaty) 20

Facial Mask dla problematycznej skóry pomaga zmniejszyć wydzielanie sebum i łagodzi podrażnioną skórę ze względu na zawarte w menu katechiny z zielonej herbaty. Pełny opis

17

17 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Facial Mask dla problematycznej skóry pomaga zmniejszyć wydzielanie sebum i łagodzi podrażnioną skórę ze względu na zawarte w menu katechiny z zielonej herbaty. pennywort azjatyckie rozwiązać problemy skórne, oczyszcza, koi skórę i sok z liści Aloe Vera ekstraktu rozmarynu ożywić i koją podrażnioną skórę przed czynnikami zewnętrznymi.
Maska jest wykonana z wysokiej jakości materiałów naturalnych, które doskonale przylega do skóry i w ten sposób zapewnić szybkie wchłanianie substancji czynnej.

składniki aktywne

  • zielona herbata oczyszcza i zmniejsza wydzielanie sebum,
  • pennywort azjatyckie rozwiązać problemy skórne,
  • Panthenol, sok z liści Aloe Vera ekstraktu z portulaka (Portulaca) i Rosemary mają działanie uspokajające.
  • kolagen dla doskonałej elastyczności skóry, odżywia,
  • Kwas hialuronowy nawilża skórę.

Efekty:

  • Zmniejsza łoju
  • oczyszcza i ściąga pory,
  • łagodzi podrażnioną skórę
  • nawilża i odżywia.
Jak korzystać:

Usuń maskę z opakowania i rozłóż w dłoniach. Dołączanie miękką, wilgotną strony na czystej, suchej powierzchni (zgodnie z otworami do oczu, do nosa, jamy ustnej). Następnie usunąć zewnętrznej obudowy białe maski, gładkie palce maska ​​idealnie przylegają do skóry. Pozostawić na 15–20 minut (czas trwania opuszczenia swojego ciała w pozycji spoczynkowej). Następnie zdjąć maskę z twarzy i ręki delikatnie zimnica surowicy aż skóra wchłania. Polecamy maskę stosować 2–3 razy w tygodniu. Maska jest jednorazowego użytku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%