RIO Trądzik urządzenie QACNE

Marka: RIO Nr katalogowy: 100002437785
RIO Trądzik urządzenie QACNE

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

RIO Trądzik urządzenie QACNE

Nowoczesny system do zwalczania trądziku za pomocą niebieskiego światła. Zabieg trwa zaledwie kilka minut, jest w porządku i jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry dotkniętych łagodną do umiarkowanej trądziku. Niszczy bakterie powodujące trądzik i zapobiec dalszemu aknetických siewu. Pełny opis

521

521 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowoczesny system do zwalczania trądziku za pomocą niebieskiego światła. Zabieg trwa zaledwie kilka minut, jest w porządku i jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry dotkniętych łagodną do umiarkowanej trądziku. Niszczy bakterie powodujące trądzik i zapobiec dalszemu aknetických siewu.

3 proste kroki do doskonałej skóry:

  • Etap 1 – Pielęgnacja – to drobnoziarnistym żelu skutecznie usuwa problemy skórne. Wykonuje delikatny peeling skóry, łagodzi makijażu skóry i innych zanieczyszczeń. Przede wszystkim zwiększa przenikanie światła niebieskiego do skóry.
  • Krok 2 – Zabieg z obszaru dotkniętego z Q-Acne – Umieścić niebieskie światło bezpośrednio na zagrożonym obszarze skóry. Światło zostawić na 3 minuty. Urządzenie automatycznie wyłączy się. Przenieś światło do innego obszaru w razie potrzeby.
  • Krok 3 – nawilżający – balsam do stosowania po terapii światłem do jego specjalny skład pomaga w utrzymaniu naturalnego nawilżenia skóry.

cechy:

  • Wyniki są widoczne już po 3 tygodniach stosowania,
  • łatwe i szybkie leczenie w trzech etapach.
  • Zastosowanie bezprzewodowej stacji ładowania,
  • bezbolesny.

Zawartość opakowania:

  • P trądzik urządzenie z podstawą ładowania
  • Detergent 100 ml
  • nawilżający 50 ml.
Jak korzystać:

Należy zapoznać się z instrukcją. Zastosować niebieskie światło na obszarze zagrożonym co drugi dzień. Pielęgnacja twarzy i balsam można w czasie pomiędzy aplikacjami terapii światłem stosowane samodzielnie jako część codziennej pielęgnacji skóry.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%