Uriage Klej do niedoskonałości skóry Hyséac Bi-Stick (Anti-Blemish Stick) 3 ml / 1g

Marka: Uriage Nr katalogowy: 100002789215
Uriage Klej do niedoskonałości skóry Hyséac Bi-Stick (Anti-Blemish Stick) 3 ml / 1g

Sprzedaż partnerska

Uriage Klej do niedoskonałości skóry Hyséac Bi-Stick (Anti-Blemish Stick) 3 ml / 1g

Hyséac Bi-Stick firmy Uriage to produkt zaprojektowany z myślą o cerze tłustej i problematycznej. Ten lokalny korektor koncentruje się na obszarach zapalnych, które wysychają, pokrywają się i koją. Jego działanie lecznicze i przeciwbakteryjne z pewnością zostaną docenione. Pełny opis

56

56 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Hyséac Bi-Stick firmy Uriage to produkt zaprojektowany z myślą o cerze tłustej i problematycznej. Ten lokalny korektor koncentruje się na obszarach zapalnych, które wysychają, pokrywają się i koją. Jego działanie lecznicze i przeciwbakteryjne z pewnością zostaną docenione. Z jednej strony istnieje szczególna troska o leczenie i usuwanie trądziku, az drugiej strony korektor, który obejmuje niedoskonałości. Jest niekomerogenny – nie zatyka porów i jest hipoalergiczny.

Funkcje:

  • 2w1 – opieka i korektor,
  • łagodzi miejsca zapalne,
  • suszenie ich,
  • ukrywa niedoskonałości,
  • działanie antybakteryjne,
  • efekt uzdrawiający,
  • bez perfum,
  • nie zatyka porów.
Jak korzystać:

Najpierw zastosuj pielęgnację i pozostaw do wyschnięcia, a następnie delikatnie nałóż korektor. Użyj w razie potrzeby.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%