Richter Czech skrzynka na listy BK24D.N
129 zł

Skrzynka na listy Richter BK24D.N to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia ładny wygląd oraz trwałość na długie lata użytkowania.


Richter Czech skrzynka na listy BK931 GN
259 zł

Skrzynka na listy Richter BK931 GN to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia nowoczesny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK24
79 zł

59 zł

Skrzynka na listy Richter BK24 to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal ocynkowana, lakierowana proszkowo, zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK703GN
195 zł

Skrzynka na listy Richter BK703GN to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK931.N
259 zł

Skrzynka na listy Richter BK931.N to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu lub mieszkania. Stal nierdzewna zapewnia nowoczesny wygląd oraz trwałość na długie lata, a także ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK240.N
134 zł

Skrzynka na listy Richter BK240.N to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK24N - stal nierdzewna
144 zł

Skrzynka na listy Richter BK24N to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu lub mieszkania. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia nowoczesny wygląd i trwałość na wiele lat użytkowania.


Richter Czech skrzynka na listy BK301.ZP
129 zł

Skrzynka na listy Richter BK301.ZP to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Aluminium z ornamentowymi zdobieniami dodaje efektywnego wyglądu i zapewnia trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK.931.G.CM
189 zł

Uniwersalna skrzynka na listy Richter Czech BK.931.G.CM wykonana została ze stali i posiada wygodny otwór wrzutowy. Jej oryginalny design, udekorowany pojedyńczymi okienkami, z pewnością wpasuje się w otoczenie, a użycie wysokiej jakości materiału do jej produkcji, gwarantuje długą żywotność.


Richter Czech skrzynka na listy BK 57.N
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na listy BK 57.N marki Richter Czech wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dedykowana jest zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Duże gabaryty samej skrzynki – 36 × 29 × 10 cm – pozwola na przechowywanie również czasopism.


Richter Czech skrzynka na listy BK209.N
155 zł

Skrzynka na listy Richter BK209.N to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Wykonanie ze stali zapewnia nowoczesny wygląd oraz trwałość na długie lata użytkowania.


Richter Czech skrzynka na listy BK113.N
209 zł

Skrzynka na listy Richter BK113.N to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia nowoczesny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK931PS
199 zł

Skrzynka na listy BK931PS Richter to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK301.CP
129 zł

Skrzynka na listy Richter BK301.CP to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Aluminium z ornamentowymi zdobieniami dodaje efektywnego wyglądu i zapewnia trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK22
89 zł

Skrzynka na listy Richter BK22 to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal ocynkowana, lakierowana proszkowo, zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK31
85 zł

79 zł

Skrzynka na listy Richter BK31 to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal ocynkowana, lakierowana proszkowo, zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK38.N
265 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na listy Richter Czech BK38.N wykonana została ze stali nierdzewnej. Jest niezbędnym dodatkiem do montażu przed drzwiami domów jednorodzinnych.


M.A.T Group skrzynka na listy 360x310x90 mm
139 zł

Skrzynka na listy M.A.T Group idealnie komponuje się przed drzwiami każdego domu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów z przednim otworem na wrzucanie listów.


Richter Czech skrzynka na listy BK02.5
369 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na listy Richter BK02.5 to niezbędny dodatek do montażu na klatkach schodowych w blokach mieszkalnych lub budynkach biurowych. Stal ocynkowana zapewnia trwałość na długie lata użytkowania.


Richter Czech skrzynka na listy BK.15.CM/N
215 zł

Uniwersalna skrzynka na listy Richter Czech BK.15.CM/N z drzwiami i pokrywą ze stali nierdzewnej, posiada wygodny otwór wrzutowy. Jej oryginalny design, z pewnością wpasuje się w otoczenie, a użycie wysokiej jakości materiału do jej produkcji, gwarantuje długą żywotność.


Richter Czech Szafka metalowa BK.172.AM/W
139 zł

Stylowa szafka metalowa z drzwiczkami z imitacji drewna. Jej wymiary wynoszą: 253 × 325 × 100 mm. Szafka jest strukturowana, drzwiczki pozostają jednak gładkie. Zestaw zawiera materiał montażowy i dwa klucze.


Richter Czech skrzynka na listy BK.743.CM
149 zł

Uniwersalna skrzynka na listy Richter Czech BK.743.CM wykonana została ze stali i posiada wygodny otwór wrzutowy. Jej oryginalny design z pewnością wpasuje się w otoczenie, a użycie wysokiej jakości materiału do jej produkcji, gwarantuje długą żywotność produktu.


Richter Czech skrzynka pocztowa BK.203.AM
199 zł

Stalowa skrzynka pocztowa z okienkiem wykonanym z matowego pleksi, co pozwala na częściowy wgląd do jej wnętrza. Posiada ona również rurkę na gazety i reklamy.


Richter Czech skrzynka na listy BK.210.PS
155 zł

Skrzynka na listy BK.210.PS Richter wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Przeznaczona do montażu przed drzwiami każdego domu. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość na długie lata.


Richter Czech skrzynka na listy BK05
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na listy Richter BK05 to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu lub mieszkania. Wykonanie ze stali zapewnia nowoczesny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK703
185 zł

Skrzynka na listy Richter BK703 to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa TX0160G
211,74 zł

169 zł

Skrzynka pocztowa TX0160G marki J.A.D. TOOLS została wykonana ze stali nierdzewnej z mlecznym szkłem hartowanym. Posiada ciekawe wzornictwo w postaci koperty na froncie. Skrzynka nadaje się do powieszenia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu


Richter Czech skrzynka na listy BK.15.AM/N
185 zł

Uniwersalna skrzynka na listy Richter Czech BK.15.AM/N z osłoną ze stali nierdzewnej, posiada wygodny otwór wrzutowy. Jej oryginalny design, z pewnością wpasuje się w otoczenie, a użycie wysokiej jakości materiału do jej produkcji, gwarantuje długą żywotność.


Richter Czech skrzynka na listy BK28.SG
135 zł

Skrzynka na listy Richter BK28.SG to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal ocynkowana, lakierowana proszkowo, zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK38R.N
269 zł

Skrzynka na listy Richter BK38R.N to niezbędny dodatek do montażu na klatkach schodowych w blokach mieszkalnych lub budynkach biurowych. Stal nierdzewna zapewnia trwałość na długie lata użytkowania.


J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa ST 104
178,91 zł

139 zł

Tradycyjna skrzynka pocztowa ST 104 marki J.A.D. TOOLS posiada oryginalny daszek, tubę na wydruki oraz złoty symbol poczty. Została wykonana z wytrzymałej stali, a jej montaż jest niezwykle prosty. Skrzynka może zostać powieszona zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Na froncie znajduje się miejsce na nazwisko oraz otwory pozwalające sprawdzić zawartość skrzynki.


Richter Czech skrzynka na listy BK 57
143 zł

Klasyczna skrzynka na listy BK 57 marki Richter dedykowana jest do użytku w pomieszczeniach zamkniętych takich jak bloki mieszkalne. Duże wymiary – 36 × 31 × 9 cm nie powinny ograniczać rozmiarów przechowywanej korespondencji.


Richter Czech skrzynka na listy BK301.CC
129 zł

Skrzynka na listy BK301.CC Richter wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Przeznaczona do montażu przed drzwiami każdego domu. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość na długie lata.


J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa ST 101
146,08 zł

109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klasyczna, brązowa skrzynka pocztowa ST 101 marki J.A.D. TOOLS posiada tradycyjny design ze spiczastym daszkiem, złotym symbolem oraz tubą na wydruki. Została wykonana z wytrzymałej i trwałej stali. Łatwa w montażu, może zostać zawieszona na ścianie lub ogrodzeniu.


J.A.D. TOOLS stalowa skrzynka pocztowa TX0130
178,91 zł

139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klasyczna skrzynka pocztowa marki J.A.D. TOOLS została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Model TX0130 jest banalny w montażu. Dostosowany jest do zawieszenia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Posiada miejsce na nazwisko oraz otwory ułatwiające sprawdzenie zawartości skrzynki.


Richter Czech skrzynka na listy BK70
65 zł

Skrzynka na listy Richter BK70 to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal ocynkowana, lakierowana proszkowo, zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Richter Czech skrzynka na listy BK932N
329 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na listy BK.932.N Richter wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Przeznaczona do montażu przed drzwiami każdego domu. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość na długie lata.


Richter Czech skrzynka na listy BK02.4
319 zł
+ darmowa dostawa

Skrzynka na listy Richter BK02.4 to niezbędny dodatek do montażu na klatkach schodowych w blokach mieszkalnych lub budynkach biurowych. Stal ocynkowana zapewnia trwałość na długie lata użytkowania.


Richter Czech skrzynka na listy BK.203.N
215 zł

Skrzynka na listy BK.203.N Richter wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Przeznaczona do montażu przed drzwiami każdego domu. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość na długie lata.


J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa ST 102
178,91 zł

139 zł

Efektowna skrzynka pocztowa marki J.A.D. TOOLS posiada klasyczny daszek, tubę na wydruki oraz złoty symbol poczty. Została wykonana z wytrzymałej stali, a jej montaż jest niezwykle prosty. Model ST 102 może zostać powieszony na murze, płocie, elewacji, jak i wewnątrz domu. Na froncie znajduje się miejsce na nazwisko oraz otwory pozwalające sprawdzić zawartośc skrzynki.


J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa ST 103
178,91 zł

139 zł

Tradycyjna skrzynka pocztowa marki J.A.D. TOOLS posiada klasyczny daszek, tubę na wydruki oraz złoty symbol poczty. Model ST 103 został wykonany z wytrzymałej stali, a jego montaż jest niezwykle prosty. Skrzynka może zostać powieszona na zewnątrz (płot, mur, elewacja), jak i wewnątrz domu. Na froncie znajduje się miejsce na nazwisko oraz otwór pozwalający sprawdzić zawartośc skrzynki.