PATROL skrzynka na narzędzia z plastikowymi przegrodami, Stuff Semi Profi 20

Ocena: 5 6 ocen Marka: PATROL Nr katalogowy: 699457

PATROL skrzynka na narzędzia z plastikowymi przegrodami, Stuff Semi Profi 20

Skrzynka na narzędzia Patrol Stuff Semi Profi 20 z plastikowymi przegrodami. Duży i poręczny organizer z przegródkami na drobne przedmioty. W pokrywie znajduje się miejsce do przechowywania różnego rodzaju śrubek, wkrętów i kołków. Skrzynka zawiera także miejsce na kłódkę dla ewentualnego zamknięcia skrzynki. Pełny opis

65
5 6

65 zł z VAT + KGO

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

Parametry techniczne:

 • Wymiary:
  • Wysokość: 24,6 cm
  • Szerokość: 52,5 cm
  • Głębokość: 25,6 cm
  • Waga: 1,95 kg

Ogólne właściwości:

 • Plastikowe zapięcie.
 • Głęboki organizer z przegródkami na drobne przedmioty.
 • Miejsce na kłódkę.
 • Boczne uchwyty.
 • Organizery z przezroczystą pokrywą.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj skrzynka narzędziowa
Materiał plastik
Szerokość (cm) 52.5 cm
Głębokość (cm) 25.6 cm
Wysokość (cm) 24.6 cm
Waga 1.95 kg
Koła nie

Produkty alternatywne

Prosperplast komplet 2 organizerów NOR S 14 DUO
39 zł

Komplet 2 organizerów Prosperplast Nor S DUO połączonych klipsami, oferuje możliwość regulowania przegród do dokładnego i przejrzystego przechowywania przedmiotów. Zestaw pozwala na używanie jednego dużego organizera, bądź też rozłączenie go i stworzenie dwóch osobnych. Komplet wyposażony jest w dwa zamknięcia oraz ergonomiczny uchwyt, co zapewnia 100% bezpieczeństwa dla zawartości.


PATROL organizer XL
45 zł

Organizer Patrol XL z przezroczystą pokrywą umozliwiającą zobaczenie zawartości organizera i zorientowanie się, co jest w nim umieszczone, jest doskonały zarówno do używania w pracy, jak i w domu. Łatwa i wygodna możliwość przechowywania różnej wielkości przedmiotów i układania ich w odpowiednich przegrodach.


PATROL organizer Tandem A 400 Twin
49 zł

Organizer Patrol Tandem A 400 Twin to kombinacja dwóch organizerów, z których każdy zawiera 7 wytrzymałych przegród. Doskonały zarówno do używania w pracy, jak i w domu. Łatwa i wygodna możliwość przechowywania różnej wielkości przedmiotów i układania ich w odpowiednich przegrodach. Dodatkowo skrzynka posiada transparentną pokrywę, która pozwala na zobaczenie zawartości organizera i zorientowania się co jest w nim umieszczone.


PATROL zestaw skrzynek na narzędzia Stuff Basic 16 + Stuff Basic 12
45 zł

Zestaw skrzynek Patrol Stuff Basic 12 i Patrol Stuff Basic 16 to wykonane z plastiku głębokie organizery przeznaczone do przechowywania narzędzi. Lekka waga oraz boczna rękojeść umożliwiają swobodne manipulowanie sprzętem i jego bezproblemowe transportowanie.