PATROL zestaw płyty warsztatowej Fixing Wall Starter

Ocena: 5 1 ocen Marka: PATROL Nr katalogowy: 849156

PATROL zestaw płyty warsztatowej Fixing Wall Starter

Zestaw płyty warsztatowej Fixing Wall Starter to nowoczesny system pozwalający na stworzenie profesjonalnego warsztatu, nawet w niewielkich pomieszczeniach. Zestaw pozwoli na rozmieszczenie niewielkich elementów i narzędzi w 9 pojemnikach. Pełny opis

57
5 1

57 zł z VAT + KGO

Pełny opis

Opis produktu

Charakterystyka:

 • Płyta warsztatowa to nowoczesny system pozwalający na stworzenie profesjonalnego warsztatu w nawet niewielkich pomieszczeniach
 • Przytwierdzona do ściany płyta umożliwia montaż pojemników ErgoBox w różnych rozmiarach i kombinacjach
 • Z kolei zestaw dedykowanych uchwytów to idealne rozwiązanie do przechowywania zróżnicowanych narzędzi
 • Wymiary: 400 (L) x 360 (W) x 130 (H) mm
 • W skład zestawu wchodzi:
  • 2 płyty warszatowe 350 x1
  • 3 pojemniki Ergobox 1 – czerwone
  • 3 pojemniki Ergobox 2 czerwone
  • 3 pojemniki Ergobox 2.L – czerwone
  • Akcesoria płyty warsztatowej A 11 – czerwone

Polecamy również:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj HANGING ORGANISER
Materiał plastik
Szerokość (cm) 40 cm
Głębokość (cm) 13 cm
Wysokość (cm) 36 cm
Waga 1.93 kg
Koła nie

Produkty alternatywne

Prosperplast skrzynka na narzędzia Caliber 18
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na narzędzia Prosperplast Caliber 18, który świetnie nadaje się do przechowywania narzędzi podręcznych. Wewnątrz posiada wyciągane nosidło na mniejsze narzędzia, które pozwoli na wygodne segregowanie przedmiotów wewnątrz organizera. Dodatkowym atutem jest zainstalowanie niebieskiej plastikowej rączki do przenoszenia skrzynki, umożliwiającej łatwiejsze manipulowanie sprzętem.


PATROL skrzynka na narzędzia Stuff 16 Semi Profi
35 zł

Raty 10x0 %

Skrzynka na narzędzia Patrol Stuff 16 Semi Profi to doskonały organizer do przechowywania narzędzi różnej wielkości. Stworzenie specjalnych, oddzielnych przestrzeni oraz zainstalowanie 2 organizerów wewnątrz pokrywy pozwoli na segregowanie przedmiotów w zależności od potrzeby. Dodatkowym atutem jest wygodna rękojeść do przenoszenia skrzynki oraz boczne uchwyty umożliwiające łatwiejsze manipulowanie sprzętem.


Prosperplast komplet 2 organizerów NOR S 14 DUO
39 zł

Raty 10x0 %

Komplet 2 organizerów Prosperplast Nor S DUO połączonych klipsami, oferuje możliwość regulowania przegród do dokładnego i przejrzystego przechowywania przedmiotów. Zestaw pozwala na używanie jednego dużego organizera, bądź też rozłączenie go i stworzenie dwóch osobnych. Komplet wyposażony jest w dwa zamknięcia oraz ergonomiczny uchwyt, co zapewnia 100% bezpieczeństwa dla zawartości.


PATROL organizer XL
45 zł

Raty 10x0 %

Organizer Patrol XL z przezroczystą pokrywą umozliwiającą zobaczenie zawartości organizera i zorientowanie się, co jest w nim umieszczone, jest doskonały zarówno do używania w pracy, jak i w domu. Łatwa i wygodna możliwość przechowywania różnej wielkości przedmiotów i układania ich w odpowiednich przegrodach.