Prosperplast komplet 2 organizerów NOR P 16 DUO

Ocena: 5 2 ocen Marka: Prosperplast Nr katalogowy: 863010
Prosperplast komplet 2 organizerów NOR P 16 DUO

Raty 10x0 %

Prosperplast komplet 2 organizerów NOR P 16 DUO

Komplet 2 organizerów Properplast Nor P DUO połączonych klipsami, zamiast klasycznych przegód posiada kolorowe pojemniki różnej wielkości. Zestaw pozwala na używanie jednego dużego organizera, bądź też rozłączenie go i stworzenie dwóch osobnych. Komplet wyposażony jest w dwa zamknięcia oraz ergonomiczny uchwyt, co zapewnia 100% bezpieczeństwa dla zawartości Pełny opis

59
5 2

59 zł z VAT + KGO
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pełny opis

Opis produktu

Parametry techniczne
 • Wymiary:
 • Szerokość: 399 mm
 • Głębokość: 303 mm
 • Wysokość: 50 mm
 • Liczba przegród: **64 (2×32)

**

 • Materiał: PP (polipropylen)
Ogólne właściwości
 • Komplet dwóch organizerów połączonych klipsami.
 • Umożliwia rozłączenie i używanie każdego z organizerów osobno.
 • Walizka z obróconymi do siebie pokrywami zapewnia 100% bezpieczeństwa dla zawartości.
 • Kolorowe pojemniki różnej wielkości umożliwiają dokładne i przejrzyste układanie przechowywanych przedmiotów.
 • Organizer wyposażony w dwa zamknięcia, ergonomiczny uchwyt i przezroczyste pokrywy, co gwarantuje, że zawartość w środku jest zawsze dobrze widzialna.
 • Liczba przegród: 64 (2×32)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj organizer
Szerokość (cm) 39.9 cm
Głębokość (cm) 30.3 cm
Wysokość (cm) 10 cm
Waga 0.43 kg
Koła nie

Produkty alternatywne

PATROL skrzynka na narzędzia Premium
39 zł

Raty 10x0 %

Plastikowa skrzynka na narzędzia Patrol Premium, służy do przechowywania narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w profesjonalnym warsztacie. Umożliwia pojemne trzymanie części potrzebnych do pracy w jednym miejscu oraz gwarantuje wygodny sposób ich przemieszczania.


PATROL skrzynka narzędziowa Ergo Expert 19
55 zł

Raty 10x0 %

Skrzynka narzędziowa Patrol Ergo Expert 19 idealnie sprawdzi się do przechowywania niezbędnych narzędzi w domu czy w warsztacie. Wyposażona w 2 organizery Profi w pokrywie, pomaga utrzymać małe przedmioty w oddzielnych pomieszczeniach.


Prosperplast skrzynka na narzędzia Green Box 18
45 zł

Raty 10x0 %

Skrzynka na narzędzia Prosperplast Greenbox 18 idealna na narzędzia i pomocne przyrządy dla majsterkowiczów. Wewnątrz posiada wyciągane nosidło na mniejsze narzędzia, które pozwoli na wygodne segregowanie przedmiotów wewnątrz organizera. Dodatkowym atutem jest zainstalowanie zielonej plastikowej rączki do przenoszenia skrzynki, umożliwiającej łatwiejsze manipulowanie sprzętem.


PATROL zestaw skrzynek na narzędzia Stuff Basic 16 + Stuff Basic 12
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw skrzynek Patrol Stuff Basic 12 i Patrol Stuff Basic 16 to wykonane z plastiku głębokie organizery przeznaczone do przechowywania narzędzi. Lekka waga oraz boczna rękojeść umożliwiają swobodne manipulowanie sprzętem i jego bezproblemowe transportowanie.


PATROL organizer Tandem A 400 Twin
49 zł

Raty 10x0 %

Organizer Patrol Tandem A 400 Twin to kombinacja dwóch organizerów, z których każdy zawiera 7 wytrzymałych przegród. Doskonały zarówno do używania w pracy, jak i w domu. Łatwa i wygodna możliwość przechowywania różnej wielkości przedmiotów i układania ich w odpowiednich przegrodach. Dodatkowo skrzynka posiada transparentną pokrywę, która pozwala na zobaczenie zawartości organizera i zorientowania się co jest w nim umieszczone.