Skrzynki i pojemniki uniwersalne

Kolor: antracyt

Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii skrzynki i pojemniki uniwersalne. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące skrzynki i pojemniki uniwersalne lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
15 produktów
  • Kolor
    antracyt
    ×
-15%
CURVER pudełko L Art Deco
22x

CURVER pudełko L Art Deco

32 zł
27 zł
Promocja

Praktyczne pudełko do przechowywania z pokrywką Art Deco marki Curver pokochasz za jego nowoczesny design. Pudełko w wielkości L może służyć do przechowywania różnych przedmiotów i zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Wytrzymały materiał z tworzywa sztucznego pozwala na ułożenie pudełek na sobie.

Dostarcza MALL
Heidrun Pojemnik ratanowy 40 l, antracytowy
135x

Heidrun Pojemnik ratanowy 40 l

39 zł

Pojemnik ratanowy, 40 l do przechowywania z nowoczesnym wzorem plecionego ratanu ma pojemność 40 litrów i znajdzie zastosowanie w przechowywaniu różnych przedmiotów. Jego wygląd sprawi, że stanie się pięknym dodatkiem do wnętrza.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Compact, 38 l, antracyt
24x

Rotho pojemnik Compact, 38 l

50 zł

Praktyczny pojemnik Compact marki Rotho wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a dzięki przezroczystej konstrukcji łatwo sprawdzić, co znajduje się w pudełku. Kolorowa pokrywa chroni zawartość przed kurzem, a klipsy zabezpieczają przed niepożądanym otwarciem. Pudełko nadaje się do formatu A3. Jego objętość to 38 litrów.

Dostarcza MALL
Rotho regał, tworzywo sztuczne 3 piętra, Country 87 l, antracytowy
28x

Rotho regał, tworzywo sztuczne 3 piętra, Country 87 l, antracytowy

150 zł

Plastikowy regał z trzema piętrami posiada 3 pojemniki, które swoim wyglądem imitują rattan. Regał Rotho Country z pojemnikami o pojemności 29 litrów, można łatwo wyjąć z obu stron, a dzięki możliwości mycia w zmywarce będzie łatwy w utrzymaniu. Koła ułatwiają obsługę.

Dostarcza MALL
-17%
Rotho pojemnik do przechowywania 11 l EVO TOTAL
6x

Rotho pojemnik do przechowywania 11 l EVO TOTAL

28 zł
23 zł
Promocja

Organizer o pojemności 11 litrów. Pojemnik do przechowywania Rotho 11 l EVO TOTAL nadaje się do przechowywania żywności. Praktyczne klipsy, uszczelki i narożniki chronią zawartość przed wilgocią, szkodnikami i kurzem.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik do przechowywania 15 l EVO TOTAL
3x

Rotho pojemnik do przechowywania 15 l EVO TOTAL

38 zł

Organizer o pojemności 15 litrów. Pojemnik do przechowywania Rotho 15 l EVO TOTAL nadaje się do przechowywania żywności. Praktyczne klipsy, uszczelki i narożniki chronią zawartość przed wilgocią, szkodnikami i kurzem.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik do przechowywania 44 l EVO TOTAL
7x

Rotho pojemnik do przechowywania 44 l EVO TOTAL

68 zł

Organizer o pojemności 44 litrów. Pojemnik do przechowywania Rotho 44 l EVO TOTAL nadaje się do przechowywania żywności. Praktyczne klipsy, uszczelki i narożniki chronią zawartość przed wilgocią, szkodnikami i kurzem.

Dostarcza MALL
Heidrun Box ratanový 10 l, antracitová
51x

Heidrun Pojemnik ratanowy 10 l

15 zł

Plastikowy pojemnik do przechowywania o pojemności 10 litrów z nowoczesnym wzorem plecionego ratanu służy do przechowywania małych przedmiotów takich jak czasopisma, ładowarki do telefonów itd. Jego wygląd sprawi, że stanie się pięknym dodatkiem do wnętrza.

Dostarcza MALL
Heidrun Pojemnik ratanowy 20 l, antracytowy
71x

Heidrun Pojemnik ratanowy 20 l

25 zł

Pojemnik Heidrun ratanowy, 20 l do przechowywania o pojemności z ulubionym wzorem plecionego ratanu służy do przechowywania małych przedmiotów takich jak na przykład czasopisma. Jego elegancki wygląd sprawi, że stanie się pięknym dodatkiem do wnętrza.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Compact, 19 l, antracyt
9x

Rotho pojemnik Compact, 19 l

32 zł

19-litrowy pojemnik Compact marki Rotho wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a dzięki przezroczystej konstrukcji łatwo sprawdzić, co znajduje się w pudełku. Kolorowa pokrywa chroni zawartość przed kurzem, a klipsy zabezpieczają przed niepożądanym otwarciem. Pudełko nadaje się do formatu A4.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik do przechowywania 30 l EVO TOTAL
8x

Rotho pojemnik do przechowywania 30 l EVO TOTAL

61 zł

Organizer o pojemności 30 litrów. Pojemnik do przechowywania Rotho 30 l EVO TOTAL nadaje się do przechowywania żywności. Praktyczne klipsy, uszczelki i narożniki chronią zawartość przed wilgocią, szkodnikami i kurzem.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik do przechowywania z kółkami 65 l EVO TOTAL
7x

Rotho pojemnik do przechowywania z kółkami 65 l EVO TOTAL

82 zł

Organizer o pojemności 65 litrów. Pojemnik do przechowywania Rotho z kółkami 65 l EVO TOTAL nadaje się do przechowywania żywności. Praktyczne klipsy, uszczelki i narożniki chronią zawartość przed wilgocią, szkodnikami i kurzem.

Dostarcza MALL