Skrzynki i pojemniki uniwersalne

Wysokość (cm): 12cm - 150cm

Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii skrzynki i pojemniki uniwersalne. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące skrzynki i pojemniki uniwersalne lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
2 produkty
  • Wysokość (cm)
    12 cm - 150 cm
    ×
CURVER pudełko INFINITY 4,5 l recyklingowane tworzywo sztuczne zielone
5x

CURVER pudełko INFINITY 4,5 l recyklingowane tworzywo sztuczne zielone

17 zł

Curver pudełko INFINITY 4,5 litra z recyklingowanego tworzywa sztucznego w kolorze zielonym to praktyczny dodatek o prostych liniach, inspirowanych stylem skandynawskim. Nadaje się doskonale do łazienki, garderoby oraz kuchni. Uchwyty zostały zaprojektowane tak, by nie zajmowały miejsca. Dzięki temu pudełka skutecznie wypełniają przestrzeń na półkach.

Dostarcza MALL
CURVER pudełko INFINITY 4,5 l recyklingowane tworzywo sztuczne ciemnoszare
7x

CURVER pudełko INFINITY 4,5 l recyklingowane tworzywo sztuczne ciemnoszare

17 zł

Curver pudełko INFINITY 4,5 litra z recyklingowanego tworzywa sztucznego w kolorze ciemnoszarym to praktyczny dodatek o prostych liniach, inspirowanych stylem skandynawskim. Nadaje się doskonale do łazienki, garderoby oraz kuchni. Uchwyty zostały zaprojektowane tak, by nie zajmowały miejsca. Dzięki temu pudełka skutecznie wypełniają przestrzeń na półkach.

Dostarcza MALL