Skrzynki i pojemniki uniwersalne

Wysokość (cm): 20.8cm - 150cm

Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii skrzynki i pojemniki uniwersalne. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące skrzynki i pojemniki uniwersalne lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
4 produkty
  • Wysokość (cm)
    20.8 cm - 150 cm
    ×
Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L A
1x

Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L A

35 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 6L A o pojemności 6 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L B
1x

Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L B

35 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 6L B o pojemności 6 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L C
2x

Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L C

35 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 6L C o pojemności 6 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L D

Rotho pojemnik Storage box Rotho 6L D

35 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 6L D o pojemności 6 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL