Skrzynki i pojemniki uniwersalne

Pojemność całkowita (l): 40l - 100l

Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii skrzynki i pojemniki uniwersalne. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące skrzynki i pojemniki uniwersalne lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
7 produktów
  • Pojemność całkowita (l)
    40 l - 100 l
    ×
Heidrun Pojemnik ratanowy 40 l, antracytowy
134x

Heidrun Pojemnik ratanowy 40 l

39 zł
38 zł

Pojemnik ratanowy, 40 l do przechowywania z nowoczesnym wzorem plecionego ratanu ma pojemność 40 litrów i znajdzie zastosowanie w przechowywaniu różnych przedmiotów. Jego wygląd sprawi, że stanie się pięknym dodatkiem do wnętrza.

Dostarcza MALL
CURVER Skrzynka RATTAN STYLE L, brązowa
19x

CURVER Skrzynka RATTAN STYLE L

25 zł

Skrzynka Curver RATTAN Style L idealna do przechowywania rzeczy. Praktyczna i dekoracyjna. Wykonana z polirattanu o ażurowej konstrukcji, pozwalającej na swobodny obieg powietrza w środku. Boczne uchwyty ułatwią jej przenoszenie.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L A
5x

Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L A

67 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 40L A o pojemności 40 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L B
1x

Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L B

67 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 40L B o pojemności 40 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL
Kis All In Box L 40 l
7x

Kis All In Box L 40 l

50 zł

Pojemnik L marki Kis o pojemności 40 l. Biały nieprzezroczysty materiał. Pojemnik doskonały zarówno do sortowania i składowania odpadów lub do przechowywania klocków i zabawek dzieci, albo domowych drobiazgów. Z możliwością ustawiania piramidalnie większej ilości koszy.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L C

Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L C

67 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 40L C o pojemności 40 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL
Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L D

Rotho pojemnik Storage box Rotho 40L D

67 zł

Idealny do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w domu – praktyczny pojemnik do układania w stosy Rotho Storage box 40L D o pojemności 40 l. Pojemnik wyposażony jest w pokrywę i wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Dostarcza MALL