Skrzynki i pojemniki uniwersalne

Szerokość (cm): 36.5cm - 107cm

Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii skrzynki i pojemniki uniwersalne. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące skrzynki i pojemniki uniwersalne lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
3 produkty
  • Szerokość (cm)
    36.5 cm - 107 cm
    ×
Heidrun Box s ratanovým víkem 38 l, hnědá
25x

Heidrun Pojemnik z ratanową pokrywą 38 l

41 zł

Plastikowy pojemnik do przechowywania o pojemności 38 litrów będzie doskonale służyć do składowania małych przedmiotów takich jak, zabawki, czasopisma. Przezroczysty plastik dopełnia pokrywa we wzorze plecionego ratanu z zatrzaskami, które służą do zabezpieczenia pokrywy.

Dostarcza MALL
Heidrun Box s ratanovým víkem 45 l, béžová
37x

Heidrun Pojemnik z ratanową pokrywą 45 l

45 zł

Plastikowy pojemnik do przechowywania o pojemności 45 litrów będzie doskonale służyć do składowania różnych przedmiotów. Kółka na spodzie pojemnika ułatwią manipulację. Przezroczysty plastik dopełnia pokrywa we wzorze plecionego ratanu z zatrzaskami, które służą do zabezpieczenia pokrywy.

Dostarcza MALL
Heidrun Box s ratanovým víkem 25 l, béžová
21x

Heidrun Pojemnik z ratanową pokrywą 25 l

34 zł

Plastikowy pojemnik do przechowywania o pojemności 25 litrów będzie doskonale służyć do składowania różnych przedmiotów takich jak, zabawki, czasopisma, itd. Przezroczysty plastik dopełnia pokrywa we wzorze plecionego ratanu z zatrzaskami, które służą do zabezpieczenia pokrywy. Nie brakuje kółek dla ułatwienia manipulacji.

Dostarcza MALL