Znaleziono: 8

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Plantronics słuchawki bezprzewodowe Backbeat 500
399 zł

Słuchawki Plantronics wspierane przez technologię Bluetooth umożliwiają nieprzerwany odsłuch nawet do 18 godzin. Ponadto charakteryzują się wygodną, nauszną konstrukcją, która izoluje od wszelkich hałasów. Słuchawki bezprzewodowe zawierają mikrofon.


Skullcandy słuchawki Crusher
379 zł

282 zł

Słuchawki SKULLCANDY Crusher sprawia, że słuchanie muzyki jest jeszcze przyjemniejsze. Wyposażone są w 40 milimetrowe przetworniki, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Ponadto, urządzenie posiada mikrofon co sprawia, że można prowadzić łatwe i wygodne rozmowy telefoniczne. Co więcej, słuchawki posiadają 1,3 metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę ruchów.


SONY słuchawki WH-CH400
172,83 zł
169 zł

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony WH-CH400 został wyposażony w zintegrowany mikrofon do wygodnego odbioru połączenia. Ciesz się pełnymi tonami i dynamicznym dźwiękiem w dowolnym miejscu. Zestaw daje możliwość połączenia przez Bluetoothtechnologią NFC. Czas pracy baterii wynosi do 20 godzin.


Logitech H110

Logitech H110

Ocena: 4,5
79 zł

Obecnie niedostępne

Zestaw słuchawkowy Logitech H110 posiada duży zakres częstotliwości od 20 do 20 000 Hz, zapewniający wysoką wydajność dźwiękową. Mikrofon z funkcją redukcji szumów gwarantuje idealny komfort rozmów. Dodatkowo słuchawki można dostosować do indywidualnych preferencji dzięki regulowanemu pałąkowi.


Logitech Stereo Headset H111 (981-000593)
79 zł

Obecnie niedostępne

Lekkie słuchawki z szerokim zakresem regulacji pałąka Mikrofon wyposażony jest w funkcję redukcji szumów. Złącze słuchawkowe mini jack 3,5 mm pozwala podłączyć je do większości urządzeń.


SENCOR SEP 428

SENCOR SEP 428

Ocena: 3,5
29 zł

25 zł

Obecnie niedostępne

Słuchawki nauszne Sencor SEP 428 łączą wysoki stopień ergonomii z nowoczesnym designem. Dynamiczny przetwornik w połączeniu z poszerzonym pasmem przenoszenia pozwalają cieszyć się klarownym dźwiękiem z pogłębionym basem. Do tego regulowany pałąk umożliwia lepsze dopasowanie słuchawek do kształtu głowy.


Panasonic słuchawki RP-HT010E
25 zł

Obecnie niedostępne

Słuchawki PANASONIC RP-HT010E sprawiają, że słuchanie muzyki jest jeszcze przyjemniejsze. Wyposażone są w 30 milimetrowe przetworniki, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Co więcej, urządzenie posiada 1,2 metrowy przewód co sprawia, że swoboda ruchów zostaje w pełni zachowana. Ponadto, słuchawki ważą zaledwie 60 gram, dzięki czemu są niezwykle komfortowe w użytkowaniu.


Trust Fyber Headphone, zielono-szare (20080)
69 zł

Obecnie niedostępne

Słuchawki Trust Fyber Headphone, zielono-szare (20080) zostały wyposażone w odłączany przewód z wbudowanym mikrofonem i pilotem zdalnego sterowania. Składana kontrukcja umożliwia bezproblemowy transport urządzenia. Zapewniające wysokiej jakości dźwięk słuchawki, świetnie nadają się do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych.