Służby ratownicze

W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii służby ratownicze. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii służby ratownicze bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii służby ratownicze lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

6 produktów
Klein Zestaw strażaka 8928
48x

Klein Zestaw strażaka 8928

88 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw strażaka marki Klein to gadżet niezbędny każdemu małemu strażakowi. Napełnij gaśnicę wodą i ugaś wymyślony pożar. Załóż gaśnicę na plecy i poczuj się jak prawdziwy bohater.

Dostarcza MALL
Klein Gaśnica dla dzieci
6x

Klein Gaśnica dla dzieci

40 zł

Zabawkowa gaśnica dla dzieci, idealna dla maluchów uwielbiających zabawę w strażaka. Jest bezpieczna – do środka można wlać wodę. Zalecana dla maluchów po ukończeniu 3 roku życia. Doskonale stymuluje wyobraźnię.

Dostarcza MALL
Klein nożyce ratownicze strażackie
3x

Klein nożyce ratownicze strażackie

63 zł

Praktyczna pomoc dla małych strażaków. Nożyce, dzięki którym można uratować każdego, do kogo jest trudny dostęp. Zbierz kompletny sprzęt dla strażaków i bądź tym, który pomoże w najtrudniejszej sytuacji.

Dostarcza MALL
Klein Megafon strażacki
6x

Klein Megafon strażacki

36 zł

Zabawkowy megafon strażacki spodoba się dla maluchom zafascynowanym zawodem strażaka i gaszeniem pożarów. Zalecana dla maluchów po ukończeniu 3 roku życia. Zapewni rozwijającą wyobraźnię zabawę!

Dostarcza MALL
SIMBA hełm Strażak Sam
14x

SIMBA hełm Strażak Sam

45 zł

Hełm strażacki dla małych bohaterów na licencji Strażaka Sam z mikrofonem. Hełm ma regulowany pasek umożliwiający dopasowanie do obwodu głowy dziecka. Posiada również tarczę ochronną dla bezpieczeństwa małych strażaków.

Dostarcza MALL
SIMBA zestaw gaśniczy na plecy Strażak Sam
13x

SIMBA zestaw gaśniczy na plecy Strażak Sam

105 zł

Strażak Sam jest już gotowy na kolejne przygody. Aby zawsze mógł ratować życie i zdrowie innych, Sam ma najlepszy sprzęt do swojej pracy, który jest też dostępny dla Ciebie. Dołącz do Strażaka Sama i tych z tym zestawem gaśniczym, który idealnie leży na plecach i wyrusz z nim na przygodę.

Dostarcza MALL