Klein Zestaw strażaka 8928
79 zł 75 zł

Zestaw strażaka marki Klein to gadżet niezbędny każdemu małemu strażakowi. Napełnij gaśnicę wodą i ugaś wymyślony pożar. Załóż gaśnicę na plecy i poczuj się jak prawdziwy bohater.

Klein Strażacki hełm
69 zł 39 zł

Który chłopiec nie marzy o zostaniu strażakiem? Z hełmem strażackim staniesz się prawdziwym bohaterem. Kask z dodatkową osłonką na szyję uchroni Cię przed wymyślonym pożarem i pozwoli uratować innych z opresji.

Klein Hełm strażacki dla dzieci
39 zł

Zabawkowy hełm strażacki Klein, idealny dla maluchów uwielbiających zabawę w strażaka. Zalecana dla dzieci po ukończeniu 3 roku życia. Zabawa w gaszenie pożarów doskonale stymuluje wyobraźnię!

Klein Gaśnica dla dzieci
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawkowa gaśnica dla dzieci, idealna dla maluchów uwielbiających zabawę w strażaka. Jest bezpieczna – do środka można wlać wodę. Zalecana dla maluchów po ukończeniu 3 roku życia. Doskonale stymuluje wyobraźnię.

Klein nożyce ratownicze strażackie
37 zł 36 zł

Praktyczna pomoc dla małych strażaków. Nożyce, dzięki którym można uratować każdego, do kogo jest trudny dostęp. Zbierz kompletny sprzęt dla strażaków i bądź tym, który pomoże w najtrudniejszej sytuacji.

SIMBA zestaw gaśniczy na plecy Strażak Sam
119 zł

Strażak Sam jest już gotowy na kolejne przygody. Aby zawsze mógł ratować życie i zdrowie innych, Sam ma najlepszy sprzęt do swojej pracy, który jest też dostępny dla Ciebie. Dołącz do Strażaka Sama i tych z tym zestawem gaśniczym, który idealnie leży na plecach i wyrusz z nim na przygodę.