Smycze dla psów - flexi

5 produktów
-5%
Lishinu smycz Bungee Black L (13-40 kg)
3x

Lishinu smycz 3 2506782

189 zł
178 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu Bungee Black zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
Lishinu smycz 3, Black L (13-40 kg)
4x

Lishinu smycz 3, Black

153 zł
146 zł
Darmowa dostawa

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu 3, Black zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
-5%
Lishinu smycz 3, Neon Green L (13-40 kg)
3x

Lishinu smycz 3, Neon Green

155 zł
146 zł
Darmowa dostawa

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu 3, Neon Green zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
-5%
Lishinu smycz 3, Neon Pink L (13-40 kg)
2x

Lishinu smycz 3, Neon Pink

155 zł
146 zł
Darmowa dostawa

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu 3, Neon Pink zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
-5%
Lishinu smycz Bungee Blue L (13-40 kg)
1x

Lishinu smycz Bungee 3 Blue

189 zł
178 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu Bungee Blue zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL