Lishinu smycz dla psa 3w1 Black

Marka: Lishinu Nr katalogowy: 1258714

Darmowa dostawa

Lishinu smycz dla psa 3w1 Black

Samozwijająca się smycz dla psa 3w1 marki Lishinu z linką o długości 3,5 metra jest przeznaczona dla psów do 30 kilogramów. Została wyposażona w praktyczny, regulowany pasek na rękę, który umożliwia swobodne korzystanie z dłoni podczas spacerów z psem. Pełny opis

183

183 zł

Nr katalogowy: 1258714

Pełny opis

Opis produktu

Samozwijająca się smycz przeznaczona dla psów do 30 kilogramów z linką o długości 3,5 metra oraz praktycznym uchwytem na rękę

Smycz 3w1 jest wyposażona w regulowany pasek na rękę o długości aż 1 metra, który może być również używany jako klasyczna, krótka smycz.

Smycz 3w1 ukrywa samozwijającą prowadnicę oraz uchwyt na rękę, który może służyć jako klasyczna, krótka smycz

Biegasz lub chodzisz na długie spacery z psem? Na zakupy? Czy w trakcie spaceru zawiązujesz sznurówki, rozmawiasz przez telefon lub otwierasz drzwi? Czy masz ze sobą wózek lub cokolwiek innego, co czyni spacer z klasyczną smyczą wyjątkowo trudnym? Smycz 3w1 ułatwi ci te zadania. To pierwsza smycz z uchwytem na rękę, która zwolni twoje dłonie na świecie.

Ciągłe prowadzenie psa na smyczy nie tylko zmusza do wykonywania nienaturalnych ruchów, ale także uniemożliwia korzystanie z obu rąk. Nie możesz w pełni docenić przyjemności płynącej ze spaceru i spędzania czasu z psem. W przypadku tej smyczy wszystko się zmienia. Wystarczy zamontować uchwyt na nadgarstku i iść, mając wolne ręce. Dzięki rozwijającej się lince o długości 3,5 metra pies może szczęśliwie i swobodnie biec obok ciebie.

Możesz prowadzić swojego psa na smyczy, a twoje ręce pozostaną wolne

Rewoulcyjna smycz posiada zastrzeżony parentn techniczny. Jak to działa? Zasadniczo jest to samozwijająca się smycz, którą dobrze znasz – nie ma jednak przycisków, jest natomiast wyposażona w hamulec automatyczny, któray działa podobnie do pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Jest aktywowany za każdym razem gdy pies decyduje się nagle skoczyć lub uciekać. Jak tylko napięcie na lince zostanie zwolnione, prowadnica na nowo zacznie odwijać i zwijać linkę. Możesz także szybko uruchomić hamulec samodzielnie, zdecydowanym ruchem odsuwając smycz od psa. Dodakowo smycz wydaje z siebie specyficzny dźwięk, podobny do klikerów treningowych. Pies połączy sytuację z poleceniem „nie!“ i w naturalny sposób będzie cały czas szkolony podczas spaceru.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo uchwyt na rękę może zostać przekształcony w klasyczną krótką smycz, która przyda się podczas przechodzenia przez ulicę lub sytuacji, w której oczekujesz od psa reakcji na konkretny bodziec.

Doskonałą cechą, oprócz funkcjonalności i użyteczności, jest również praktyczny design oraz nowoczesny, oryginalny wygląd. Uchwyt wygląda stylowo zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Można wybrać spośród 6 różnych wariantów kolorystycznych oraz dodawać nowe, kolorowe osłony do prowadnicy. Dopasuj smycz do swojego stroju!

Smycz została wykonana z najwyższej jakości materiałów, wytrzymałych i trwałych tworzyw sztucznych, które charakteryzują się długą żywotnością. Mechanizm bezpieczeństwa składa się z laserowo wyciętych, metalowych płytek. Użyto również linki powszechnie stosowanej w spadochronach.

Smycz została zaprojektowana we Włoszech i wyprodukowana na terenie Unii Europejskiej.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Wykończenie plastik
Rodzaj smyczy Automatyczna
Długość (m) 3.5 m
Kolor czarny
Rozmiar M
Wielkość rasy średnie