Hulajnogi z nadmuchiwanymi kołami

rozmiar kół: 16/12

5 produktów
  • rozmiar kół
    16/12
    ×
Stiga hulajnoga Air Scooter 16", srebrny
3x

Stiga hulajnoga Air Scooter 16"

595 zł

Jest idealna do szybkich wycieczek po mieście. Air Scooter 16 ”ma duże nadmuchiwane koła, odpowiednie do jazdy na różnych nawierzchniach. Hulajnoga ma hamulec ręczny na przednie i tylne koło. Kierownicę można łatwo ustawić na żądaną wysokość.

Dostarcza MALL
-19%
Yedoo hulajnoga Wzoom New, czarna
34x

Yedoo hulajnoga Wzoom New

789 zł
635 zł

Fantastyczna hulajnoga Yedoo Wzoom New jest lekkim modelem, świetnym do wypraw na przykład po mieście. Dorównuje modelom przeznaczonym dla dorosłych i jej maksymalna nośność wynosi 100 kg, więc nawet oni mogą ją wypróbować.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
Yedoo Numbers Two turkusowa
48x

Yedoo Numbers Two

545 zł

Hulajnoga, która nawet z najmniejszego może zrobić wielkiego zawodnika. Lekka i łatwa w użyciu na ulicy, do polowania na Pokémony podczas całodniowej wycieczki, prawie niezniszczalna.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
-38%
Yedoo hulajnoga City RunRun, biała
11x

Yedoo hulajnoga City RunRun

1 219 zł
755 zł

Yedoo City RunRun to hulajnoga, która zawiezie Cię na kawę i lody na promenadzie. Umili Ci drogę do piekarni i na basen. To doskonały środek transportu dla starszych dzieci, a atakże dla miłośników rekreacji.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
Yedoo Numbers Three czarna
29x

Yedoo Numbers Three

695 zł

Hulajnoga idealna do jazdy po mieście, na zakupy, na wycieczkę. Solidna stalowa rama, antypoślizgowy podnóżek, 2-pozycyjne tylne widełki, zintegrowany stojak, wysokiej jakości opony, ergonomiczne uchwyty i niezwykle kompaktowe wymiary. Więc chodźmy na przejażdżkę.

Więcej informacji
Dostarcza MALL