Hulajnogi, elektryczne hulajnogi

8 produktów
-12%
Spokey hulajnoga VACAY, kółka 145 mm, czarno-różowa
13x

Spokey hulajnoga VACAY, kółka 145 mm

185 zł
162 zł
Darmowa dostawa

Hulajnoga dziecięca jest wyposażona w hamulec nożny i stopkę, dzięki której zaparkujesz prawie wszędzie. Ma łożyska ABEC 7 ZZ i praktyczną płytę antypoślizgową. Hulajnoga Spokey VACAY z 145-milimetrowymi kółkami nadaje się zarówno do miasta, jak i parku.

Dostarcza MALL
-15%
Nils Extreme Hulajnoga HD145 grafitowy/pomarańczowy
1x

Nils Extreme Hulajnoga HD145

277 zł
234 zł
Darmowa dostawa

Składana hulajnoga ma tylny błotnik, który służy również jako hamulec nożny. Uchwyty są wyposażone w gumowe gripy zapewniające pewny chwyt. Nils Extreme Hulajnoga HD145 nadaje się dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dostarcza MALL
Spokey hulajnoga NOTUS, kółka 145 mm, czarna

Spokey hulajnoga NOTUS, kółka 145 mm

166 zł
Darmowa dostawa

Hulajnoga ma hamulec nożny i regulowaną wysokość kierownicy. Zawiera łożyska ABEC 7 Chrome i poręczną płytkę antypoślizgową. Hulajnoga ma kółeczka o średnicy 145 mm i nadaje się do jazdy po mieście i parku.

Dostarcza MALL
-50%
Stiga Cruise 145-S Składana hulajnoga jasnoniebieska
6x

Stiga Cruise 145-S Składana hulajnoga

466 zł
231 zł
Darmowa dostawa

Cruise 145-S jest przeznaczony dla wszystkich dzieci w wieku powyżej 7 lat, które lubią się poruszać i spędzają wolny czas aktywnie. Ta hulajnoga o nowoczesnym designie jest uzupełniona opracowanym przez Stiga systemem stabilizacji zapewniającym bezpieczną, stabilną i komfortową jazdę. Dzięki lekkiej ramie hulajnoga jest bardzo lekka i łatwa w prowadzeniu.

Dostarcza MALL
Street Surfing Składana hulajnoga URBAN X145 Electro Pink
4x

Street Surfing Hulajnoga URBAN X145

259 zł
Darmowa dostawa

Składana hulajnoga jest wyposażona w pasek na ramię z regulacją długości. W zestawie znajduje się wzmocniony, aluminiowy bieżnik z antypoślizgową powierzchnią. Street Surfing Składana hulajnoga URBAN X145 jest odpowiednia dla dzieci od 8 roku życia. Nadaje się do użytku w ruchu miejskim.

Dostarcza MALL
Nils Extreme Hulajnoga CRST 145 b
21x

Nils Extreme Hulajnoga CRST 145 b

173 zł
Darmowa dostawa

Funkcjonalna hulajnoga CRST 145 idealnie łączy funkcje transportowe z dobrą zabawą. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów zapewniających długie użytkowanie. Dodatkowo wyposażona została w antypoślizgową powierzchnię oraz rączki pokryte miękką gąbką zapewniającą lepszy komfort jazdy.

Dostarcza MALL
TEMPISH hulajnoga dziecięca Nixin 145 zielony/czarny
4x

TEMPISH hulajnoga Nixin 145

311 zł
Darmowa dostawa

Hulajnoga dziecięca ma praktyczny stojak i tylny hamulec. Kierownica jest wyposażona element do redukcji wstrząsów. Hulajnoga waży zaledwie 3 kg, dzięki czemu jest łatwa do przenoszenia.

Dostarcza MALL