Bissell środek czyszczący Multi-Surface Pet 2550
70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wielofunkcyjny środek czyszczący nadaje się do wszystkich rodzajów powierzchni. Bissell Multi-Surface Pet 2550 usuwa nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia zostawiane przez zwierzęta. Nadaje się do użytku z odkurzaczem Bissell Crosswave i Bissell Spinwave.

CARE + PROTECT CSL9001/1
39 zł 30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Środek dezynfekujący do odkurzaczy bezworkowych. Care+Protect CSL9001/1 ochroni Twój odkurzacz przed roztoczami, alergenami, i przykrymi zapachami. Środek perfekcyjnie wyczyści pojemnik na kurzzbiornik na odpadki.

Bosch Zestaw czyszczący BBZWDSET
34 zł 30 zł

Zestaw czyszczący nadaje się do wszystkich odkurzaczy Bosch AquaWash & Clean. Bosch BBZWDSET został opracowany do skutecznego czyszczenia dywanów i tapicerki. Produkt wykorzystuje kontrolę piany, aby chronić odkurzacz podczas czyszczenia.

CARE + PROTECT worki do odkurzacza CP09004
34 zł 29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zapachowe worki do odkurzacza są kompatybilne z odkurzaczami Hoover. Neutralizują zapachy z worka i zastępują je przyjemną wonią. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki z wonnymi granulkami.

Electrolux aromat do odkurzacza ESRO
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Aromat do odkurzacza S-Fresh o zapachu Evening Rose. Electrolux ESRO zawiera 4 woreczki zapachowe.

Menalux aromat do odkurzacza MFLA
16 zł

Aromat do odkurzacza Menalux MFLA o odświeżającym zapachu lawendy. Łatwy w użyciu – wystarczy włożyć jedną pałeczkę zapachową do worka przy każdej zmianie.

Menalux wkład zapachowy MFOA
17 zł

Wkład zapachowy od odkurzacza Menalux MFOA o odświeżającym zapachu bursztynu. Łatwy w użyciu – wystarczy włożyć jedno kadzidełko do worka przy każdej zmianie.

Menalux zapach do odkurzacza MFLI
17 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zapach do odkurzacza Menalux MFLI o odświeżającym zapachu lnu. Łatwy w użyciu – wystarczy włożyć jedną sztukę do worka przy każdej zmianie.

Menalux zapach do odkurzacza MFLV
17 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zapach do odkurzacza Menalux MFLV o odświeżającym zapachu cytryny i werbeny. Łatwy w użyciu – wystarczy włożyć jedno kadzidełko do worka przy każdej zmianie.

Bissell Oxygen Boost - SpotClean
50 zł 49 zł

Skuteczne rozwiązanie do czyszczenia do głębokiego czyszczenia plam i dywanów. Formuła tlenowa płyn wnika głęboko w włókna i trwale usuwa nawet odporne na plamy. Nadaje się do użycia z odkurzaczem parowym Bissell SpotClean.