BROS 1740 Pułapka klejowa dla myszy i szczurów

BROS 1740 Pułapka klejowa dla myszy i szczurów

Nr.: 100034062482
Sprzedaż partnerska
Pułapka klejowa Bros na myszy i szczury nadaje się do wnętrz, piwnic, magazynów rowerowych, magazynów, spiżarni, kuchni i budynków gospodarczych, zwłaszcza w miejscach, w których stosowanie pułapek jest ograniczone. Nie zawierają trucizn i nie wydzielają zapachów, dzięki mocnemu klejowi pułapka jes Pełny opis
11 zł

W magazynie partnera 5+ sztuk

12.05.2021 - 13.05.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100034062482

Opis

Pułapka klejowa Bros na myszy i szczury nadaje się do wnętrz, piwnic, magazynów rowerowych, magazynów, spiżarni, kuchni i budynków gospodarczych, zwłaszcza w miejscach, w których stosowanie pułapek jest ograniczone.

Nie zawierają trucizn i nie wydzielają zapachów, dzięki mocnemu klejowi pułapka jest skuteczna. Nowoczesna receptura sprawia, że klej nie wysycha i jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, a jednocześnie jest twardy, dzięki czemu gryzonie nie poluzowują się. O orzechowym zapachu.

Zastosowanie – lepką pułapkę należy umieszczać w miejscach o zwiększonej aktywności gryzoni, umieszczać przy ścianie przy otworach, przez które wchodzą gryzonie, nie wystawiać produktu na działanie deszczu i bezpośredniego nasłonecznienia, przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym i dobrze wentylowanym miejscu, przechowywać poza zasięgiem dzieci, zwierzęta domowe i ptaki.