Raid Przeciw komarom, z wkładem 30+45 nocy-16%
37 zł 31 zł

Promocja

Raid – Przeciw komarom, z wkładem 30+45 nocy marki Scjohnson doskonale sprawdzi się w okresie występowania komarów. W pakiecie znajduje się urządzenie z wkładem na 30 dni, oraz dodatkowy wymienny wkład na 45 dni. 1 noc liczona jest jako 8 godzin, czyli wkład wytrzymuje do około 600 godzin.

Raid Spray - Przeciw owadom latającym, 2 szt.
28 zł

Raid Spray – Przeciw owadom latającym, 2 szt. marki Scjohnson zawiera 2 spraye po 400 ml, które świetnie poradzą sobie z komarami, muchami, osami, ćmami itp. Opryskany obszar jest chroniony przed insektami do 2 tygodni. Spray posiada wysoką skuteczność i działa zaraz po aplikacji.

Raid Przeciw komarom - suchy wkład, 10 + 30 szt.
31 zł

Raid – Przeciw komarom – suchy wkład, 10 + 30 szt. marki Scjohnson idealnie sprawdzi się w letnich miesiącach, gdy śpi się przy otwartym oknie. Pakiet zawiera elektryczne urządzenie do gniazdka z suchym wkładem oraz wkład zapasowy. Urządzenie działa natychmiast, a efekt utrzymuje się do 12 godzin.

Biolit Plus - spray przeciw mrówkom, 2x 400 ml
34 zł

Biolit Plus – spray przeciw mrówkom, 2× 400 ml marki Sc Johnson działa zaraz po aplikacji oraz unicestwia mrówki i inne owady pełzające. Dzięki specjalnym rurkom w aplikatorze spray może być stosowany w trudno dostępnych miejscach, np. szczelinach, pęknięciach czy narożnikach.

Raid Spray przeciw owadom latającym, 2x 400 ml
27 zł

Raid – Spray przeciw owadom latającym, 2× 400 ml marki Scjohnson jest polecany do bezpośredniego wyniszczenia owadów, jak i do działań prewencyjnych. Opryskany obszar jest chroniony przed insektami do 24 godzin.

Raid spray - Przeciw owadom pełzającym, 2x 400 ml
28 zł

Raid przeciw owadom pełzającym, 2× 400 ml marki Scjohnson skutecznie działa na karaluchy, mrówki, pająki, pluskwy i inne owady. Opryskany obszar jest chroniony przed insektami do 4 tygodni. Spray jest wysoce skuteczny i działa natychmiast po aplikacji.

Raid Spray przeciw pełzającym owadom, 2x 400 ml
27 zł

Raid – Spray przeciw pełzającym owadom, 2× 400 ml marki Scjohnson pozwoli ochronić opryskane obszary przez 4 tygodnie. Spray jest polecany do bezpośredniego wyniszczenia owadów, jak i działań prewencyjnych. Skutecznie działa na karaluchy, mrówki, pająki, pluskwy i inne owady pełzające.

Biolit Plus - Przeciw komarom, płyn 2x 30 nocy
35 zł

Biolit Plus – Przeciw komarom, płyn 2× 30 nocy marki Scjohnson pozwala pozbyć się dobrze ukrytych komarów, np. za zasłoną lub w ciasnych zakamarkach pokoju. 1 noc liczona jest jako 8 godzin, więc wkład wytrzymuje do około 480 godzin. W zestawie znajduje się elektryczne urządzenie i 2 wkłady na 30 dni, o lekkim cytrynowym zapachu.

Biolit Plus - spray STOP Pająkom, 2x 400ml
34 zł

Biolit Plus – spray STOP Pająkom, 2× 400ml marki Sc Johnson nadaje się do ochrony domu przed pająkami, mrówkami, pluskwami, pchłami, karaluchami i larwami moli. Spray jest wysoce skuteczny i zaczyna działać zaraz po aplikacji.

Biolit Plus, spray przeciw osom, 2x 400ml
34 zł

Biolit Plus, spray przeciw osom, 2× 400ml marki Sc Johnson idealnie sprawdzi się zwłaszcza podczas letnich miesięcy. Spray szybko i skutecznie unicestwia latające osy. Specjalny aplikator pozwala stosować specyfik w bezpiecznej odległości od owadów.