Fiskars Nóż do obierania 1014205
23 zł

Raty 10x0 %

Nóż do obierania Functional Form 1014205 marki Fiskars posiada ostrze ze stali nierdzewnej o długości 11 cm, wyróżniające się twardością HRC 53. Waży jedynie 40g, dzięki czemu nie obciąża rąk przy pracy. Miękka rączka antypoślizgowa Softgrip® daje gwarancję najwyższego komfortu.

Fiskars Nóż kuchenny, uniwersalny 1014204
56 zł

Raty 10x0 %

Nóż kuchenny, uniwersalny Functional Form 1014204 marki Fiskars posiada ostrze ze stali nierdzewnej o długości 20 cm, wyróżniające się twardością HRC 53. Waży jedynie 85g, dzięki czemu nie obciąża rąk przy pracy. Miękka rączka Softgrip® daje gwarancję najwyższego komfortu.

Fiskars Nóż szefa kuchni 16 cm 1014195
56 zł

Raty 10x0 %

Nóż szefa kuchni Functional Form 1014195 marki Fiskars posiada ostrze ze stali nierdzewnej o długości 16 cm, wyróżniające się twardością HRC 53. Waży jedynie 89g, dzięki czemu nie obciąża rąk przy pracy. Miękka rączka Softgrip® daje gwarancję najwyższego komfortu.

CATLER DMS 178 Nóż Santoku
692 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Nóż Santoku japońskiego typu. Nóż Catler jest uniwersalny – nadaje się do krojenia, siekania mięsa, ryb i warzyw. Nóż jest wyposażony w ostrze o długości 17,8 cm.

Tescoma Nóż uniwersalny GrandCHEF 13 cm
53 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny nóż o ostrzu długości 13 cm, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Nóż GrandCHEF od czeskiej marki Tescoma stanie się niezbędnym elementem w Twojej kuchni.

BergHOFF zestaw 15 noży Studio Line Lagos
219 zł 200 zł

Raty 10x0 %

Zestaw 15 noży i nożyczek w jednym komplecie. Noże Lagos BergHOFF są cięte ręcznie, co gwarantuje im doskonałą ostrość. Zestaw zawiera nóż do steków, nóż do obierania, do mięsa, uniwersalny nóż i inne.

Banquet nóż kuchenny SUPREME 19,5 cm
29 zł 19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej 3Cr13. Uchwyt z materiału polywood jest przymocowany za pomocą 2 nitów. Długość części tnącej wynosi 9,5 cm i dlatego nadaje się do krojenia warzyw, owoców i mięsa. Praktyczny nóż Banquet SUPREME 19,5 cm jest wysokiej jakości i można myć go w zmywarce.

Banquet nóż kuchenny SUPREME 17 cm
19 zł 17 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej 3Cr13. Uchwyt z materiału polywood jest przymocowany za pomocą 2 nitów. Długość części tnącej wynosi 7,5 cm i dlatego nadaje się do krojenia warzyw, owoców i mięsa. Praktyczny nóż Banquet SUPREME 17,5 cm jest wysokiej jakości i można myć go w zmywarce.

Banquet Nóż Szefa Kuchni Supreme 27 cm
39 zł 29 zł

Raty 10x0 %

Kuchenny nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej 3Cr13. Uchwyt z materiału polywood jest przymocowany za pomocą 3 nitów. Dzięki długości krawędzi tnącej równej 14 cm cm, można niezawodnie kroić, siekać i przecinać.  
Praktyczny nóż Banquet Supreme jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i można go myć w zmywarce.

CS Solingen nóż do pomidorów STAR, 14 cm
24 zł

Raty 10x0 %

Nóż do pomidorów 14 cm Star marki CS Solingen sprawdzi się w każdej kuchni. Poręczny nóż jest przeznaczony do krojenia pomidorów i innych warzyw lub owoców z miękką skórką. Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ma ząbki. Wygodną i bezpieczną obsługę zapewnia ergonomiczny uchwyt z trzema nitami.

CS Solingen nóż uniwersalny STAR 13 cm
24 zł

Raty 10x0 %

Nóż STAR z ostrzem 13 cm od firmy CS Solingen to niezbędny element w każdej kuchni. Nóż ma ergonomiczny uchwyt w klasycznym stylu, a ostrze jest wykonane ze stali nierdzewnej.

Banquet nóż kuchenny SUPREME 22 cm
29 zł 21 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej 3Cr13. Uchwyt z materiału polywood jest przymocowany za pomocą 2 nitów. Długość części tnącej wynosi 12 cm i dlatego nadaje się do krojenia warzyw, owoców i mięsa. Praktyczny nóż Banquet Supreme można czyścić w zmywarce.

Banquet nóż Supreme 24 cm
29 zł 23 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej 3Cr13. Uchwyt z materiału polywood jest przymocowany za pomocą 2 nitów. Dzięki długości cięcia równej 13 cm można kroić więcej i szybciej. Praktyczny nóż Banquet Supreme jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i można go myć w zmywarce.

Banquet Nóż Szefa Kuchni Supreme 31,5 cm
39 zł 29 zł

Raty 10x0 %

Kuchenny nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej 3Cr13. Uchwyt z materiału polywood jest przymocowany za pomocą 3 nitów. Dzięki długości krawędzi tnącej równej 18,5 cm cm, można niezawodnie kroić, siekać i przecinać.  
Praktyczny nóż Banquet Supreme jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i można go myć w zmywarce.

Barazzoni Nóż do sera
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancki nóż do sera od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonany ze stali nierdzewnej. Nóż Barazzoni jest bardzo funkcjonalny dzięki funkcjonalnemu i ergonomicznemu uchwytowi.

CATLER DMS 76 Nóż tnący
384 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nóż typu japońskiego. Nóż Catler jest uniwersalny – pasuje do precyzyjnego odkostniania, czyszczenia i krojenia mięsa. Nóż jest również zapakowany w luksusowe drewniane pudełko.

CATLER Sashimi 210 MV nóż
439 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nóż do cięcia sashimi z ostrzem ze stali nierdzewnej. Precyzyjny i mocny nóż japońskiego typu Catler Deba może być stosowany szczególnie podczas pracy z rybą, przyrządzania sushi i sashimi, ale docenisz go również podczas krojenia sera lub szynki. Elegancja noża stanowi uzupełnienie jakości w postaci drewnianego uchwytu.

CS Solingen nóż do pieczywa STAR 20 cm
23 zł

Raty 10x0 %

Nóż do pieczywa o długości ostrza 20 cm od marki CS Solingen świetnie sprawdzi się podczas krojenia chleba lub bagietek. Nóż ma ergonomiczny uchwyt w klasycznym stylu, a ostrze jest wykonane ze stali nierdzewnej.

CS Solingen nóż szefa kuchni STAR 20 cm
27 zł

Raty 10x0 %

Nóż STAR z ostrzem 20 cm od firmy CS Solingen to niezbędny element w każdej kuchni. Nóż ma ergonomiczny uchwyt w klasycznym stylu, a ostrze jest wykonane ze stali nierdzewnej.

CS Solingen nóż uniwersalny STAR 20 cm
26 zł

Raty 10x0 %

Nóż STAR z ostrzem 20 cm od firmy CS Solingen to niezbędny element w każdej kuchni. Nóż ma ergonomiczny uchwyt w klasycznym stylu, a ostrze jest wykonane ze stali nierdzewnej.

CS Solingen tasak STAR, 14 cm
27 zł

Raty 10x0 %

Praktyczny tasak 14 cm Star marki CS Solingen jest przydatnym pomocnikiem w każdej kuchni. Tasak wykonany jest z wysokiej jakości i wytrzymałej stali nierdzewnej i ma praktyczny otwór do zawieszenia. Jego uchwyt ma ergonomiczny kształt i trzy nity dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.

Fackelmann nóż do chleba STAR, w całości metalowy
68 zł

Raty 10x0 %

Nóż do chleba STAR od marki FACKELMANN posiada w całości metalową konstrukcję i bardzo dobrą ostrość. Nóż jest idealny do krojenia chleba, produktów piekarskich i innych suchych produktów spożywczych i jest pomocnikiem każdej kuchni.

Fackelmann nóż do pieczywa 32 cm z osłoną, TROPICAL
41 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do krojenia chleba i innego pieczywa. Idealny do krojenia chrupiącego, świeżego pieczywa, ale też starszego chleba. Wyposażony w nieprzywierającą powłokę. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż do pieczywa 32 cm z osłoną, TROPICAL jest dostępny w kolorze szarym.

Fackelmann nóż do pieczywa 35 cm WAVE
68 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do krojenia chleba i innego pieczywa. Idealny do krojenia chrupiącego, świeżego pieczywa, ale też starszego chleba. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż do pieczywa 35cm WAVE jest oferowany w czarnym kolorze.

Fackelmann nóż do warzyw 22 cm z osłoną, TROPICAL
28 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do krojenia warzyw w Twojej kuchni. Idealny do krojenia twardych części warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż do warzyw 22cm z osłoną, TROPICAL jest dostępny w kolorze zielonym.

Fackelmann nóż do warzyw 23cm WAVE
46 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do krojenia warzyw w Twojej kuchni. Idealny do krojenia twardych części warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż do warzyw 23cm WAVE jest oferowany w czarnym kolorze.

Fackelmann nóż kuchenny 35 cm WAVE
77 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej znajdzie wiele uniwersalnych zastosowań w każdej kuchni. Idealny do krojenia mięsa i twardych warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą i wysoki profil. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż kuchenny 35cm WAVE jest oferowany w czarnym kolorze.

Fackelmann nóż kuchenny STAR, w całości metalowy
77 zł

Raty 10x0 %

Nóż kuchenny STAR od marki FACKELMANN jest metalowy w całości i zapewnia dobrą ostrość. Nóż nadaje się do prawie wszystkich zadań, od krojenia warzyw do krojenia ryb i mięsa, więc jest pomocnikiem w każdej kuchni. Jest to jedno z podstawowych narzędzi kucharzy.

Fackelmann nóż samoostrzący z osłoną, 20 cm
72 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do cięcia. Twardsze części selera lub innych warzyw korzeniowych nie będą problemem dla tego długiego ostrza. Antypoślizgowy uchwyt z PP i TPR. Zawiera osłonę oraz ostrzarkę dla zachowania ostrości. Fackelmann nóż samoostrzący z osłoną, 20 cm, jest oferowany w nietypowym, turkusowym kolorze.

Fackelmann nóż Santoku, 33 cm z osłoną, TROPICAL
44 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do siekania i krojenia w kostkę potraw w Twojej kuchni. Idealny do krojenia mięsa i większych kawałków warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż Santoku 33 cm z osłoną, TROPICAL jest dostępny w kolorze czerwonym.

Fackelmann nóż uniwersalny 20cm WAVE
46 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej znajdzie wiele uniwersalnych zastosowań w każdej kuchni. Idealny do krojenia mięsa i twardych warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż uniwersalny 20cm WAVE jest oferowany w czarnym kolorze.

Fackelmann nóż uniwersalny 24 cm z osłoną, TROPICAL
28 zł

Raty 10x0 %

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej znajdzie wiele uniwersalnych zastosowań w każdej kuchni. Idealny do krojenia mięsa i twardych warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż uniwersalny 24 cm z osłoną, TROPICAL jest dostępny w kolorze zielonym.

Fackelmann nóż uniwersalny ergonomiczny
79 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny nóż ergonomiczny od marki FACKELMANN odznaczający się wysoką ostrością. Długość powierzchni cięcia wynosi 13 cm i jest odpowiednia do krojenia mięsa, ryb i warzyw. Jest to jedno z podstawowych narzędzi kucharzy.

Orion nóż do grillowania
18 zł

Raty 10x0 %

Nóż do grillowania marki Orion może być użytkowany podczas grillowania lub pieczenia. Dzięki odpowiedniej długości umożliwia łatwą pracę, a zapobiegając przypadkowemu poparzeniu rąk.

Tefal zestaw noży do steków Comfort 11,5 cm, 4 szt.
94 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Solidny zestaw noży do steków Comfort marki Tefal to niezastąpiony element każdego barbecue. Pakiet zawera 4 sztuki z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wygodny uchwyt został wykonany z wytrzymałego materiału ABS.

Tescoma nóż uniwersalny AZZA 13 cm
55 zł

Raty 10x0 %

Nóż uniwersalny AZZA od marki Tescoma jest wykonany z jednego kawałka stali nierdzewnej. Ergonomiczny uchwyt jest pokryty wygodnym tworzywem sztucznym z masywnymi, metalowymi nitami, a wytrzymałe ostrze ze stali nierdzewnej sprawia, że nóż jest odpowiedni do każdego zadania w kuchni.

Tescoma noże do steków PRESTO 12 cm, 6 szt., beżowe
30 zł

Raty 10x0 %

Zestaw 6 sztuk noży do steków od czeskiej marki Tescoma. Ostrze ma 12 cm długości i jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ergonomiczny uchwyt zaś wykonano z wytrzymałego plastiku.

Tescoma noże kuchenne PRESTO 12 cm, 6 szt., beżowe
30 zł

Raty 10x0 %

Zestaw 6 sztuk noży kuchennych od czeskiej marki Tescoma. Ostrze ma 12 cm długości i jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ergonomiczny uchwyt zaś wykonano z wytrzymałego plastiku.

CS Solingen stalowy nóż japoński Konstanz, 20 cm
241 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nóż Konstanz marki CS Solingen został wykonany z 67 warstw japońskiej stali. Długość jego ostrza wynosi 20 cm. Został wyposażony w ergonomiczny oryginalny, drewniany uchwyt. Nóż jest precyzyjnie ostry dzięki ręcznie wycinanemu ostrzu.

CS Solingen nóż z japońskiej stali Konstanz, 18 cm
226 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Nóż Konstanz marki CS Solingen jest wykonany z 67 warstw japońskiej stali. Długość jego ostrza wynosi 18 cm. Został wyposażony w ergonomiczny oryginalny, drewniany uchwyt. Nóż jest precyzyjnie ostry dzięki ręcznie wyciętemu ostrzu.

CS Solingen nóż Santoku z japońskiej stali Konstanz, 18 cm
226 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Nóż Santoku Konstanz marki CS Solingen jest wykonany z 67 warstw japońskiej stali i jego długośc wynosi 18 cm. Został wyposażony w ergonomiczny drewniany uchwyt. Nóż jest precyzyjnie ostry dzięki ręcznie wyciętemu ostrzu.

CS Solingen nóż kuchenny Premium, 20 cm
61 zł

Raty 10x0 %

Nóż kuchenny Premium marki CS Solingen o klasycznym designie z trzema nitami. Został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiada ostrze o długości 21 cm. To bardzo praktyczne narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni.

Tefal nóż uniwersalny Ice Force, 11 cm
50 zł

Raty 10x0 %

Nóż uniwersalny Tefal Ice Force wykonany w nowoczesnym stylu ze stali nierdzewnej, sprawdzi się w każdej kuchni. Charakteryzuje się doskonałym wykończeniem powierzchni, dzięki czemu zapewnia dodatkową wytrzymałość i wyższą odporność na korozję.