Fackelmann nóż do chleba STAR, w całości metalowy
68 zł

Nóż do chleba STAR od marki FACKELMANN posiada w całości metalową konstrukcję i bardzo dobrą ostrość. Nóż jest idealny do krojenia chleba, produktów piekarskich i innych suchych produktów spożywczych i jest pomocnikiem każdej kuchni.

Fackelmann nóż kuchenny STAR, w całości metalowy
77 zł

Nóż kuchenny STAR od marki FACKELMANN jest metalowy w całości i zapewnia dobrą ostrość. Nóż nadaje się do prawie wszystkich zadań, od krojenia warzyw do krojenia ryb i mięsa, więc jest pomocnikiem w każdej kuchni. Jest to jedno z podstawowych narzędzi kucharzy.

Fiskars Nóż do chleba 1014210
69 zł 56 zł

Nóż do chleba 1014210 marki Fiskars posiada ząbkowane ostrze ze stali nierdzewnej o długości 23 cm, wyróżniające się twardością HRC 53. Waży jedynie 110g, dzięki czemu nie obciąża rąk przy pracy. Miękka rączka Softgrip® daje gwarancję najwyższego komfortu.

Fackelmann Nóż do pieczywa 32/20cm inox SAPHIR (40408)
50 zł

Nóż do pieczywa Fackelmann 32/20cm inox SAPHIR 40408 wykonany w całości ze stali. Jego ostrze idealnie poradzi sobie z krojeniem chrupiącego pieczywa. Nowoczesny wygląd sprawi, że stanie się prawdziwą ozdobą każdej kuchni.

Fackelmann nóż do warzyw STAR, w całości metalowy
46 zł

Nóż do warzyw STAR od marki FACKELMANN w projekcie wykonanym w całości z metalu zapewnia świetną ostrość. Doskonałe do łatwego i szybkiego cięcia i siekania warzyw lub owoców Jest pomocnikiem każdej kuchni i należy do podstawowego wyposażenia kucharzy.

Fackelmann Nóż santoku 30/17cm inox SAPHIR (40407)
50 zł

Nóż santoku 30/17cm inox SAPHIR Fackelmann 40407 wykonany w całości ze stali. Jego ostrze idealnie poradzi sobie z siekaniem i szatkowaniem warzyw, owoców oraz mięsa bez kości. Nowoczesny wygląd sprawi, że stanie się prawdziwą ozdobą każdej kuchni.