Fackelmann nóż do warzyw 22 cm z osłoną, TROPICAL
28 zł

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do krojenia warzyw w Twojej kuchni. Idealny do krojenia twardych części warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż do warzyw 22cm z osłoną, TROPICAL jest dostępny w kolorze zielonym.

CS Solingen nóż do pomidorów STAR, 14 cm
24 zł

Nóż do pomidorów 14 cm Star marki CS Solingen sprawdzi się w każdej kuchni. Poręczny nóż jest przeznaczony do krojenia pomidorów i innych warzyw lub owoców z miękką skórką. Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ma ząbki. Wygodną i bezpieczną obsługę zapewnia ergonomiczny uchwyt z trzema nitami.

Fackelmann nóż do warzyw 23cm WAVE
46 zł

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do krojenia warzyw w Twojej kuchni. Idealny do krojenia twardych części warzyw ze względu na ostrze z powłoką nieprzywierającą. Antypoślizgowy uchwyt z PPTPR. Fackelmann nóż do warzyw 23cm WAVE jest oferowany w czarnym kolorze.

Fackelmann nóż samoostrzący z osłoną, 20 cm
72 zł

Nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej do cięcia. Twardsze części selera lub innych warzyw korzeniowych nie będą problemem dla tego długiego ostrza. Antypoślizgowy uchwyt z PP i TPR. Zawiera osłonę oraz ostrzarkę dla zachowania ostrości. Fackelmann nóż samoostrzący z osłoną, 20 cm, jest oferowany w nietypowym, turkusowym kolorze.

Berndorf-Sandrik Nóż do warzyw 10 cm Profi-Line
48 zł

Nóż do warzyw Berndorf-Sandrik Profi-Line10 centymetrowym ostrzem ze stali nierdzewnej. Nadaje się do czyszczenia i krojenia warzyw i owoców. Doskonale leży w dłoni.

Fackelmann nóż do warzyw STAR, w całości metalowy
46 zł

Nóż do warzyw STAR od marki FACKELMANN w projekcie wykonanym w całości z metalu zapewnia świetną ostrość. Doskonałe do łatwego i szybkiego cięcia i siekania warzyw lub owoców Jest pomocnikiem każdej kuchni i należy do podstawowego wyposażenia kucharzy.

Fiskars nóż Royal 12 cm
119 zł 105 zł

Poręczny nóż marki Fiskars to idealne rozwiązanie w kwestii krojenia oraz obierania owoców i warzyw. Ergonimicznie ukształtowany uchwyt pozwala na wygodne i bezpieczne manewrowanie ostrzem. Wykonany jest z jednego kawałka wytrzymałej stali i matowego, sztucznego korka.

CS Solingen nóż do pomidorów Premium, 13 cm
38 zł

Nóż do pomidorów Premium marki CS Solingen z ząbkowanym ostrzem w klasycznym stylu z trzema nitami doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiada ostrze o długości 13 cm.