Kärcher sterownik nawadniania WT 4.000
129 zł

Moduł sterujący do nawadniania Kärcher WT 4.000 odpowiednio dawkuje wodę roślinom w zależności od potrzeby. Po ustalonym czasie automat odcina dopływ wody. Urządzenie posiada wyjmowany programator z pokrętłami do wygodnego programowania i jest wyposażone w filtr wstępny i adapter na kran. Wykonane z trwałego materiału.


Gardena automatyczna konewka (1266-20)
436 zł

Automatyczna konewka marki GARDENA przeznaczona dla roślin doniczkowych. Model posiada 3 rozdzielniki, dzięki którym woda trafia w odpowiednie miejsce. Wyposażona w pompe z filtrem filtr, który doskonale pozbywa się zanieczyszczeń.


Gardena kontrola nawadniania Flex 1890-29
155 zł

Sterownik do nawadniania z możliwością uruchomienia do 6 razy dziennie, który można również podłączyć do kranu z wodą. Jest łatwy w użyciu dzięki mechanicznym przyciskom. Sterownik nawadniania Flex 1890–29 marki Gardena wyróżnia się technologią Safe stop i stałą kontrolą przepływu wody.


Kärcher moduł sterujący do nawadniania WT 5
179 zł

Moduł sterujący do nawadniania Karcher WT 5 pozwoli na swobodne zarządzanie całym systemem nawadniającym. Wygodny programator pozwala na intuicyjne ustawianie. W zestawie znajduje się również filtr wstępny oraz adapter na kran.


Kärcher wyłącznik czasowy WT 2 (2.645-209.0)
125 zł

Wyłącznik czasowy Karcher WT 2 to urządzenie, które wspaniale sprawdzi się przy pracach pielęgnacyjnych i nawadniających w ogrodzie. Dzięki regulowanemu czasowo mechanizmowi działania można bardzo łatwo ustawić godziny działania wyłącznika.


Gardena kontrola nawadniania Master 1892-29
379 zł

Sterownik do nawadniania z obsługą 6 elastycznych programów, który można również podłączyć do kranu. Jest łatwy w użyciu dzięki mechanicznemu przyciskowi. Sterownik nawadniania Master 1892–29 marki Gardena wyróżnia się technologią Safe stop i stałą kontrolą przepływu wody.


Gardena kontrola nawadniania Select 1891-29
208 zł

Sterownik do nawadniania za obsługą 3 regulowanych programów, który można również podłączyć do kranu. Jest łatwy w użyciu dzięki mechanicznemu przyciskowi. Sterownik nawadniania Select 1891–29 marki Gardena wyróżnia się technologią Safe stop i stałą kontrolą przepływu wody.