BabyDam Przegroda do wanny, szara
199 zł

Raty 10x0 %

BabyDAM przegroda do wanny – szara z każdej wanny stworzy wanienkę dziecięcą. Tworzywo jest giętkie, dlatego dostosuje się do każdej szerokości wanny. Z przegrodą oszczędzisz do 50 litrów wody przy każdej kąpieli.

Luma Stojak na wanienkę
103 zł

Raty 10x0 %

Stojak na wanienkę marki Luma zapewni wygodę podczas kąpieli pociechy. Posiada 4 stabilne nogi z możliwością demontażu, które ułatwią przechowywanie. Produkt jest stabilny podczas użytkowania i może udźwignąć maksymalnie 20 kg.

Canpol babies Mata antypoślizgowa do wanny
39 zł 36 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa mata do wanny chroni Wasze dzieci przed wywróceniem się w wannie lub pod prysznicem. Jej wymiary wynoszą: 38 × 70 cm.

Reer Mata antypoślizgowa do wanny, 40 x 23 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Mata antypoślizgowa niemieckiej marki Reer to przydatne akcesorium podczas kąpieli dziecka. Wyposażona została w specjalne przyssawki, które przyczepiają się do podłoża zwiększając bezpieczeństwo malucha. Uniwersalny kształt umożliwi stosowanie zarówno w wanienkach oraz w wannach i kabinach gdy dziecko podrośnie.

keeeper 8640 Uniwersalny stojak do wanienki 84 i 100 cm
95 zł

Raty 10x0 %

Składany, uniwersalny stojak pod wanienkę dziecięcą z kolekcji marki OKT. Unikalna konstrukcja i wysokiej klasy materiał, z którego jest wykonany zapewnią wygodę i bezpieczeństwo. Produkt kompatybilny z wanienką o długości 84 cm i 100 cm.

BabyDan Antypoślizgowa mata do wanny, 35 x 55 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa wkładka do wanny marki Baby Dan pasuje idealnie do wanny, dziecięcej wanienki czy też kabiny prysznicowej. Doskonale dba o to, aby maluch nie poślizgnął się w czasie kąpieli.

BabyDan Antypoślizgowa mata do wanny, owal 23 x 40 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa wkładka do wanny marki Baby Dan pasuje idealnie do wanny, dziecięcej wanienki czy też kabiny prysznicowej. Doskonale dba o to, aby maluch nie poślizgnął się w czasie kąpieli.

Babymoov Mata kąpielowa anytypoślizgowa
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mata kąpielowa anytypoślizgowa marki Babymoov to produkt, który zapobiega poślizgnięciu się dziecka w wannie lub pod prysznicem, a równocześnie dba o to, aby temperatura wody nie była zbyt wysoka. Dzięki 100 przyssawkom jest bardzo stabilna. Jest łatwa do wyczyszczenia – można prać ją ręcznie.

BabyOno antypoślizgowa mata do wanny, 70 x 35 cm
38 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa mata do wanny BabyOno 70 × 35 cm zapobiega ślizganiu się dziecka w wannie. Pasuje do większości typów wanien i kabin prysznicowych. Na spodniej części ma przyssawki, które sprawiają, że przyczepia się do powierzchni, a po użyciu można ją lekko zwinąć i przechowywać. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Canpol babies Mini podkładki antypoślizgowe do wanny, 5 szt.
29 zł 28 zł

Raty 10x0 %

Mini podkładki antypoślizgowe do wanny, 5 sztuk w formie morskich zwierzątek, uchronią Waszego malucha przed zsunięciem się w wannie. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk barwnych zwierzątek z przyssawkami.

BabyDam Przegroda do wanny, orange
199 zł

Raty 10x0 %

Przegroda do wanny marki BabyDan pozwoli w szybki i łatwy sposób przystosować dużą wannę do potrzeb pociechy. Elastyczny materiał szczelnie dostosowuje się do szerokości i zmniejsza objętość. Produkt umożliwi na zminimalizowanie zużycia wody.

Badabulle podkład antypoślizgowy z czujnikiem temperatury
69 zł

Raty 10x0 %

Podkład antypoślizgowy firmy Badabulle posiada wbudowany czujnik temperatury, który poinformuje o przekroczeniu 37°C ciepła wody. Znakomicie nadaje się do kąpieli w wannie i pod prysznicem. Oferuje stabilność i antypoślizgowość dzięki funkcjonalnym przyssawkom. Wymiary: 40 × 70 cm.